دسته بندی بیماری‌های بانوان

در این قسمت تمامی محصولات موجود در وب سایت بر اساس بیماری های بانوان به ۴ دسته تقسیم شده اند. برای مثال فرض کنید از عارضه سردی رحم رنج میبرید. با مراجعه به دسته مربوطه، میتوانید محصولات ارگانیک و طبیعی مناسب این عارضه را مشاهده و در صورت نیاز اقدام به تهیه آن کنید.

سرد مزاجی بانوان

کیست تخمدان

سردی رحم

افزایش شیر مادر

سرد مزاجی بانوان :

در این دسته از بیماری، محصولاتی که در درمان عارضه سرد مزاجی بانوان کمک کننده است به صورت یکجا نمایش داده شده است. در اینجا به چند نمونه از این محصولات اشاره شده است و میتوانید آن ها را ببینید.

کیست تخمدان :

در این دسته از بیماری، محصولاتی که در درمان عارضه کیست تخمدان کمک کننده است به صورت یکجا نمایش داده شده است. در اینجا به چند نمونه از این محصولات اشاره شده است و میتوانید آن ها را ببینید.

سردی رحم :

در این دسته از بیماری، محصولاتی که در درمان عارضه سردی رحم کمک کننده است به صورت یکجا نمایش داده شده است. در اینجا به چند نمونه از این محصولات اشاره شده است و میتوانید آن ها را ببینید.

افزایش شیر مادر :

در این دسته از بیماری، محصولاتی که در درمان عارضه کم بودن شیر مادر کمک کننده است به صورت یکجا نمایش داده شده است. در اینجا به چند نمونه از این محصولات اشاره شده است و میتوانید آن ها را ببینید.

درباره ارگانیک شو

ارگانیک‌شو شرکتی در حوزه تامین و توزیع محصولات طبیعی، ارگانیک و سالم میباشد که این امکان را به مصرف کننده میدهد تا بتواند انواع محصولات تازه را با حق انتخاب و تنوع بسیار بالا و با مناسب‌ترین قیمت داشته باشد. همچمنین شرکت ارگانیک شو از سال 1396 بصورت رسمی فعالیت خود را در زمینه عرضه و تولید محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک آغاز نموده است. بزرگترین هدف این شرکت ایجاد تحول در زمینه تغذیه و فرهنگ سازی تغذیه سالم در سطح جامعه است. ارگانیک‌شو زیر نظر انجمن ارگانیک ایران مشغول به خدمت رسانی است.

طبق ماده 12 فصل سوم جرایم رایانه ای هر گونه کپی برداری ممنوع و پیگیرد قانونی دارد.

شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

سبد خرید فروشگاه
لیست علاقمندی
وبلاگ