قیمت و خرید عسل طبیعی و ارگانیک با برگه آزمایش【ارگانیک شو】

عسل ها به ۳ دسته : ارگانیک با برند هاکان و عسل زنبور دار و عسل ترکیب شده با ژل رویال تقسیم میشوند که در ادامه میتوانید با انواع آن آشنا شوید.

اولین دسته شامل ۱۲ نوع عسل ارگانیک با برند هاکان میباشد. عسل های هاکان دارای تمامی مجوز های بهداشت میباشند.

دومین دسته شامل عسل های زنبورداران میباشد که مستقیما از زنبور دار از نقاط مختلف کشور تهیه میشود و تنوع بسیار زیادی دارد . این عسل ها توسط مجموعه ” ارگانیک شو ” برای اطمینان از خلوص، میزان ساکارز و … به آزمایشگاه ارسال میشود و مورد تایید این مجموعه میباشد.

عسل مرکبات طبیعی

۳۷۵.۰۰۰ تومان

عسل چهل گیاه طبیعی

۳۵۴.۰۰۰ تومان

عسل آویشن طبیعی

۳۰۵.۰۰۰ تومان

عسل یونجه طبیعی

۳۸۰.۰۰۰ تومان

عسل اسطوخدوس طبیعی

۳۸۰.۰۰۰ تومان

عسل خشخاش طبیعی

۴۲۰.۰۰۰ تومان

عسل کلپوره طبیعی

۳۴۵.۰۰۰ تومان

عسل چندگیاه طبیعی

۳۹۰.۰۰۰ تومان

عسل اقاقیا طبیعی

۴۱۰.۰۰۰ تومان

عسل کنار (سدر) طبیعی

۳۵۰.۰۰۰ تومان

عسل پیچک طبیعی

۳۰۰.۰۰۰ تومان

عسل شوید طبیعی

۲۴۵.۰۰۰ تومان

عسل زنجیرخوار طبیعی

۳۸۰.۰۰۰ تومان

عسل پنبه طبیعی

۲۵۰.۰۰۰ تومان

عسل سیاه دانه طبیعی

۳۰۰.۰۰۰ تومان

عسل خارشتر طبیعی

۳۰۰.۰۰۰ تومان

عسل بهارنارنج طبیعی

۳۹۰.۰۰۰ تومان

عسل زرشک طبیعی

۳۵۰.۰۰۰ تومان

سومین دسته شامل عسل های ترکیب شده با ژل رویال میباشد که پیشنهاد میشود جهت آشنایی با ویژگی های منحصر به فرد هر کدام از محصولات به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

عسل طبیعی و ارگانیک【ارگانیک شو】

مهمترین و پرمصرف ترین محصول کندو ، عسل است. این ماده خوراکی ، غذای کاملی است که طبیعت برای شفاء تعداد زیادی از بیماری ها عرضه می کند.خواص بسیاری که در مورد عسل عنوان می شود ، از جمله درمان مشکلات گوارشی ، خاصیت آنتی بیوتیک و … همه ی آن چیزی است که تاکنون به درک و کشف آن نایل آمده ایم. همپای پیشرفت های علمی جنبه های دیگر انواع محصولات کندو آشکار می گردد.

خرید عسل خام و ارگانیک

گرما دادن عسل ، در حالت کلی به منظور جلوگیری از تخمیر و شکرک زدن انجام می شود ، اما اگر به شیوه صحیح و اصولی صورت نگیرد ، خواص اصلی خود را از دست می دهد. در “ارگانیک شو” ، عسل به صورت خام (گرما ندیده) به فروش می رسد. عسل خام ، تمامی آنزیم های موجود (که بیشتر خواص درمانی ناشی از همین آنزیم هاست ) را دارا می باشد.

دلیل تفاوت در رنگ انواع عسل طبیعی چیست ؟

به طور کلی ، رنگ عسل بسیار وابسته به گیاهی است که زنبور از شهد آن نوشیده است.به عنوان مثال ، رنگ عسل گون ، زرد روشن و رنگ عسل آویشن ، کهربایی تیره است.روشن با تیره بودن رنگ عسل دلیل بر درجه کیفی آن نیست و به منشا گیاهی شهد مربوط است.

عسل طبیعی را چگونه نامگذاری می کنند؟

نوع شهد عمده ای را که زنبورها برای تولید عسل از آن استفاده کرده اند ، نام عسل را تشکیل می دهد.مثلا عسلی که از کندوهای مجاورت باغ های مرکبات برداشت می کنیم، عسل مرکبات و عسلی که از یونجه زارهای خراسان شمالی به دست می آید ، عسل یونجه معرفی می شود.

چگونه عسل طبیعی را تشخیص دهیم؟

در تشخیص عسل طبیعی ، روش هایی همچون تست شکرک زدن ، کبریت ، دستمال کاغذی( و سایر شیوه های تشخیص ظاهری ) در بین عامه مردم مطرح است که در مقاله ” شکرک زدن عسل ” به چگونگی صحت آن می پردازیم.
قطعا هیچ کدام از روش های غیر علمی ، مبنای قضاوت قطعی نمی باشند. بهترین و معتبرترین مرجع تشخیص کیفیت تا به امروز بررسی های آزمایشگاهی است .کافی است مقداری از عسل را به آزمایشگاه ببرید و درخواست آنالیز فاکتورهای موجود ، از جمله ساکاروز-پرولین-گلوکوز- فروکتوز و رطوبت نمونه عسل را بنمایید.

چرا باید از【ارگانیک شو】خرید کنیم ؟

فروش عسل خام و گرما ندیده

بازگشت وجه در صورت عدم تطابق

عسل خالص و طبیعی و تغذیه نشده

قیمت فوق العاده ارزان

عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور

ارسال رایگان خرید بالا 700 هزار تومان

ضمانت کالای طبیعی، سالم و بدون مواد نگهدارنده

پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان

عسل دارویی چیست و بر کدام بیماریها موثر است؟

تحقیقات گسترده ای در مورد تاثیر عسل بر درمان دارویی صورت گرفته است. حاصل این بررسی ها تا کنون به صورت درمان زخم ها ، عفونت ها و درمان کمکی در کنار مصرف داروها ، صورت می گیرد.
روند کشف و اجرایی نمودن خواص عسل ارگانیک در پروسه درمان ، همچنان ادامه دارد ، اما آنچه به یقین می دانیم شامل این موارد است :
– مصرف عسل ، سرفه های شبانه ناشی از عفونت را بهبود می بخشد.
– احتمال ابتلا به سرطان را به دلیل داشتن خواص ضد التهابی کاهش می دهد .
– افزایش سطح ایمنی بدن و کاهش کلسترول از خواص این ماده شگفت انگیز است.
– وجود قندهای طبیعی ، پروتئین ها و آمینواسید ها ،انرژی مورد نیاز روزانه بدن را تامین می کند. در رژیم های غذایی کاهش وزن و کودکان در حال رشد ، استفاده از عسل ارگانیک توصیه می گردد.
– بی نظیرترین محصول کندو ، ژل رویال (غذای مخصوص ملکه زنبورها) ، اثرات اثبات شده درمانی دارد که با هیچ ماده دیگری در طبیعت قابل مقایسه نیست . با افزایش سطح ایمنی بدن در کمک به بهبود بیماران شیمی درمانی و با کاهش چربی مضر خون در درمان بیماران قلبی موثر است.

درباره ارگانیک شو

ارگانیک‌شو شرکتی در حوزه تامین و توزیع محصولات طبیعی، ارگانیک و سالم میباشد که این امکان را به مصرف کننده میدهد تا بتواند انواع محصولات تازه را با حق انتخاب و تنوع بسیار بالا و با مناسب‌ترین قیمت داشته باشد. همچمنین شرکت ارگانیک شو از سال 1396 بصورت رسمی فعالیت خود را در زمینه عرضه و تولید محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک آغاز نموده است. بزرگترین هدف این شرکت ایجاد تحول در زمینه تغذیه و فرهنگ سازی تغذیه سالم در سطح جامعه است. ارگانیک‌شو زیر نظر انجمن ارگانیک ایران مشغول به خدمت رسانی است.

طبق ماده 12 فصل سوم جرایم رایانه ای هر گونه کپی برداری ممنوع و پیگیرد قانونی دارد.

شبکه های اجتماعی
سبد خرید فروشگاه
لیست علاقمندی
وبلاگ

ارگانیک

این وب سایت زیر نظر انجمن ارگانیک کشور میباشد و تمامی محصولات ارائه شده سالم و بدون مواد نگهدارنده میباشد.