روغن جوز هندی افزایش نیروی جنسی و ویژه پوسیدگی دندان

۶۶.۰۰۰ تومان

✔️ روغن جوز هندی از فرآیند روغنگیری به روش پرس سرد از جوز هندی تهیه شده است

✔️ ترکیبات: روغن جوز هندی خالص

✔️ جهت سهولت استفاده از روغن، یک عدد قطره چکان نیز به همراه کالا ارسال میشود

✔️ ویژگی: آنتی اکسیدان بسیار قوی، ضد التهاب، افزایش نیروی جنسی

✔️ رنگ: زرد روشن

✔️ حجم: ۵۰ سی سی

✔️ دارای ضمانت بازگشت وجه

ناموجود

ارسال رایگان سبد خرید بالای ۷۰۰ هزار تومان

دارای نماد اعتماد الکترونیک (اینماد)

ضمانت کالای طبیعی، بدون مواد شیمیایی

امکان خرید حضوری و تست محصول

🔰 خرید روغن جوز هندی :

با توجه به بیان اغراق آمیز فواید “روغن جوز هندی” در سایر وب سایت ها، تصمیم گرفتیم تا توضیحات این محصول را از منابع موثق علمی و پزشکی بیان کنیم تا خواننده مطلب، با خواص واقعی محصول آشنا شود. (منبع در انتهای مقاله)

❖❖❖ توجه ❖❖❖

روغن های تولید شده در مجموعه ارگانیک شو بدون پایه (در موارد بسیار محدود بنا به درخواست مشتریان تولید روغن ها با پایه میباشد که در توضیحات محصول به آن اشاره شده است) و با شیوه ای کاملا نوین تولید میشوند که نمی توان جای دیگری آن ها را یافت. بعضی از این روغن ها منطبق با استاندارد ملی ارگانیک ایران با کد PARS_CERT_08_810_01_02  میباشند که از این لحاظ با افتخار اولین تولید کننده روغن ارگانیک کشور میباشیم. در ادامه جهت آشنایی با خواص این محصول با ما همراه باشید.

روغن جوز هندی افزایش نیروی جنسی و ویژه پوسیدگی دندان

جوز هندی ادویه محبوبی است که از دانه های Myristica fragrans که یک درخت حاره ای همیشه سبز و بومی اندونزی است گرفته می شود. به شکل دانه کامل هم در دسترس است. اما معمولا به شکل پودر ادویه فروخته می شود. جوز هندی طعمی گرم و چوبی دارد و معمولا در دسرها و کاری ها بکار برده می شود، همچنین در نوشیدنی هایی مانند چای. با آنکه از جوز هندی بیشتر به خاطر طعم آن استفاده می شود تا خواص آن، ترکیبات قوی ای دارد که جلوی بیماری ها را می گیرد و سلامت عمومی بدن را تقویت می کند. در زیر به هشت خاصیت روغن جوز هندی اشاره می کنیم.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ویژگی های محصول
ترکیبات 🔰 فرآیند روغنگیری به روش پرس سرد
پایه روغنی 🔰 بدون پایه
رنگ 🔰 زرد روشن
طبع 🔰 گرم و خشک
مناسب جهت 🔰 آنتی اکسیدان بسیار قوی، ضد التهاب، افزایش نیروی جنسی

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

🔰 دارای آنتی اکسیدانهای قوی است

دانه های جوز هندی با اینکه کوچک هستند دارای ترکیباتی می باشند که در بدن شما مانند آنتی اکسیدان عمل میکنند. آنتی اکسیدانها ترکیباتی هستند که از سلولهای شما در برابر رادیکال آزاد محافظت می کنند. رادیکالهای آزاد مولکولهایی هستند که الکترونهای جفت نشده دارند و باعث ناپایداری و واکنشی بودن آنها می شود. وقتی رادیکالهای آزاد در بدن شما زیاد می شوند، استرس اکسایشی اتفاق می افتد. استرس اکسایشی در رابطه با بسیاری از بیماری های مزمن است از جمله برخی از سرطانها و بیماری های قلبی و تخریب کننده عصبی. آنتی اکسیدانها رادیکالهای آزاد را خنثی می کنند و از آسیب سلولی جلوگیری کرده و سطح رادیکالهای آزاد بدنتان را پایین می آورند. جوز هندی آنتی اکسیدانهای فراوانی دارد از جمله  در رنگدانه های گیاهی آن مانند سیانیدینز،  در روغن آن، و دارای ترکیباتی چون فنیلپروپانوئید، و ترپن، و ترکیبات فنلی از جمله پروتوکاتکویک، فرولیک و اسید کافئیک می باشد.

در تحقیقی بر روی حیوانات مشخص شده که مصرف عصاره جوز هندی از آسیب سلولی در موشهایی که تحت درمان با ایزوپروترنول، دارویی که استرس اکسایشی شدید را القا می کند، محافظت می کند. موشهایی که عصاره جوز هندی دریافت نکرده بودند آسیب های بافتی شدید و مرگ سلولی را تجربه کردند که از عوارض این روش درمانی بود. در مقایسه، موشهایی که عصاره جوز هندی دریافت کرده بودند این تاثیرات جانبی را تجربه نکردند. مطالعات آزمایشگاهی نشان می دهد که عصاره جوز هندی در برابر رادیکالهای آزاد خواص آنتی اکسیدانی قدرتمندی را نشان می دهد.

🔰 دارای خواص ضد التهابی است

التهاب مزمن در رابطه با بیماری های شدید می باشد از جمله بیماری قلبی، دیابت، و آرتروز.

روغن جوزهندی دارای ترکیباتی ضد التهابی به نام مونوترپنها است از جمله سابینن، ترپینئول، و پینن. این ترکیبات به کاهش التهاب در بدن شما کمک می کنند و بیماران مبتلا به بیماری های التهابی را تسکین می دهند.  به علاوه طیف گسترده ی آنتی اکسیدانهای موجود در این ادویه از جمله سیانیدینز، و ترکیبات فنلی، خواص ضد التهابی بالایی دارد. در یک تحقیق به موشها محلول التهاب زا داده  و سپس کمی از روغن جوز هندی به آنها خورانده شد. موشهایی که روغن را خورده بودند  کاهش چشمگیری در التهاب، دردهای التهابی و ورم مفاصل تجربه کردند. گفته می شود روغن جوز هندی با جلوگیری از آنزیمهایی که باعث التهاب می شوند، علایم التهاب را پایین می آورد.

🔰 نیروی جنسی را افزایش می دهد

برخی از از آزمایشات انجام شده بر روی حیوانات نشان می دهد که جوز هندی میتواند میل جنسی و عملکرد جنسی را ارتقا دهد. در  یک تحقیق،  به موشهای نر ای که مقادیر بالایی از عصاره جوز هندی داده شده بود  ( ۲۲۷ میلی گرم در هر پوند یا ۵۰۰ میلی گرم برای هر کیلو از وزن بدن ) افزایش چشمگیری در فعالیت جنسی و مدت زمان عملکرد جنسی در مقایسه با گروه کنترل دیده شد.  در تحقیق مشابه دیگری همین نتایج به دست آمد. محققان هنوز مطمئن نیستند که چگونه ادویه میل جنسی را بالا می برد. برخی حدس می زنند این تاثیرات به دلیل توانایی جوز هندی در تحریک سیستم اعصاب و بالا بودن ترکیبات قدرتمند این ماده است. در طب سنتی، مانند سیستم اونانی که در جنوب اسیا استفاده می شود،  جوز هندی برای درمان اختلالات جنسی بکار می رود. اما تحقیقات انجام شده بر روی تاثیرات آن بر روی سلامت جنسی کافی نیست.

🔰 دارای خواص ضد باکتریایی است

روغن جوز هندی دارای خواص ضد باکتریایی علیه سویه های آسیب رسان باکتریایی است. باکتری هایی مانند استرپتوکوک موتانس و Aggregatibacter actinomycetemcomitans  باعث پوسیدگی دندان و بیماری های لثه می شوند. در تحقیقی آزمایشگاهی مشخص شد که عصاره جوز هندی تاثیرات ضد باکتریایی قدرتمندی علیه این باکتری ها دارد. همچنین دیده شده که جوز هندی رشد سویه های آسیب رسان باکتری اشرشیا کلی مانند O157 را می گیرد که میتواند باعث بیماری شدید و حتی مرگ در انسانها شود. با آنکه واضح است جوز هندی خواص ضد باکتریایی دارد، به تحقیقات بیشتری بر روی انسانها نیاز است تا مشخص شود آیا میتواند جلوی عفونتهای باکتریایی یا بیماریهای دهان و دندان با منشا  باکتریایی را بگیرد.

🔰 باعث تقویت قلب می شود

مطالعه بر روی حیوانات نشان می دهد مصرف مکمل جوزهندی عوامل ایجاد بیماری قلبی از جمله کلسترول بالا و تریگلیسیرید بالا را کاهش می دهد اما این تحقیق هنوز بر روی انسان تکمیل نشده است.

🔰 چندمنظوره و خوشمزه است

این ادویه محبوب کاربردهای زیادی در آشپزخانه دارد. میتوانید آن را به تنهایی یا در ترکیب با سایر ادویه ها از جمله دارچین، میخک و هل مصرف کنید. این ادویه گرم و شیرین است و برای همین در دسرها، کیکها، شیرینی ها، نانها، سالاد میوه و کاستارد استفاده می شود. همچنین در غذاهای گوشتی از جمله کاری گوشت بره بکار می رود. جوز هندی را میتوان روی سبزیجات نشاسته ای مانند سیب زمینی شیرین، کدو گردویی، و کدو حلوایی پاشید و طعمی جالب به آنها داد. به علاوه میتوانید آن را به نوشیدنی های گرم یا سرد از جمله سرکه سیب، شکلات داغ، چای، لاته دارچین و اسموتی ها اضافه کرد. اگر از جوز هندی کامل استفاده می کنید، آن را با رنده ریز رنده کنید. جوز هندی تازه و رنده  شده در میوه ها، ماست و خوراک جودوسر خوشمزه است.

موارد احتیاط در مصرف جوز هندی

با آنکه جوز هندی اگر در مقادیر کم مصرف شود مضر نیست مصرف زیاد آن عوارض جانبی شدیدی دارد. جوز هندی دارای ترکیباتی چون میریستیسین و سافرول است. وقتی این دو ماده در مقادیر زیاد مصرف شوند علایمی شبیه به توهم و از دست دادن هماهنگی عضلات را ایجاد میکنند. گاهی اوقات از جوز هندی برای القای توهم و ایجاد حس خلسه ایجاد می شود. معمولا از این ماده در داروهای توهم زا استفاده می شود که ریسک عوارض جانبی آن را بالا می برد. بین سالهای ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۱، سی و دو مورد مسمومیت با جوزهندی در امریکا گزارش داده شد. ۴۷ درصد از این موارد در رابطه با خوردن عمدی جوز هندی برای تاثیرات روانگردانی آن بوده است. میریستیسین، ترکیب اصلی روغن جوزهندی دارای خواص روان گردانی است. موارد مسمومیت با جوز هندی در افرادی  دیده می شود که ۵ گرم جوز هندی مصرف کرده اند که معادل با ۱ تا دو میلی گرم میریستیسین  به ازای هر  کیلو از وزن بدن می شود. مسمومیت با جوزهندی باعث علایم شدید می شود از جمله ضربان قلب بالا، حالت تهوع، گیجی، استفراغ، و پریشان حالی. اگر با داروهای دیگر مصرف شود حتی میتواند باعث مرگ شود. به علاوه تحقیق بر روی موشها نشان می دهد که مصرف دوز بالای مکمل جوز هندی در دراز مدت به اندامها آسیب می زند. اما مشخص نیست که آیا انسانها نیز همین عوارض جانبی را تجربه می کنند یا نه. تاثیرات سمی این ادویه فقط در صورت مصرف دوز بالای جوز هندی در بدن بوجود می آید نه مقادیر کمی که در آشپزخانه مصرف می شود. برای جلوگیری از عوارض جانبی جوز هندی، آن را در مقادیر بالا مصرف نکنید.

🔰 سخن اخر

جوز هندی ادویه ای است که در تمام آشپزخانه های دنیا یافت می شود. طعم گرم و چوبی آن با بسیاری از غذاها همخوانی دارد و آن را تبدیل به ماده ای محبوب در شیرینی ها و غذاهای گوشتی تبدیل کرده است. به جز مصارف آن در آشپزی، حاوی خواص ضد التهابی قوی است و به عنوان آنتی اکسیدان عمل میکند. همچنین در بهبود روحیه، کنترل قند خون و سلامت قلب موثر است اما تحقیقات بیشتری برای مشاهده این تاثیرات بر روی انسان نیاز است. مراقب باشید که از این ادویه گرم در مقادیر کم استفاده کنید زیرا مقادیر بالای آن عوارض جانبی شدیدی دارد.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

منبع : https://www.healthline.com/nutrition/nutmeg-benefits

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “روغن جوز هندی افزایش نیروی جنسی و ویژه پوسیدگی دندان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ترکیبات: روغن جوز هندی خالص
  • بهترین کاربرد: استفاده موضعی و خوراکی
  • ویژگی: مفید جهت افزایش اشتها و رفع مشکلات تنفسی
  • رنگ: زرد روشن
  • ماندگاری: 2 سال
  • نحوه نگهداری: در دمای اتاق
  • مناسب برای: آقایان و بانوان
  • حجم: 60 سی سی
  • پایه روغنی: بدون پایه