ارگانیک شو، مرجع فروش محصولات ارگانیک، سالم و طبیعی

درباره ما : وب سایت ارگانیک شو

ما فروشگاه مورد علاقه شما هستیم.

ارگانیک‌شو، فروشگاهی است که توسط تیمی بزرگ از متخصصین، افراد حرفه‌ای و آموزش دیده از سال 1396 فعالیت خود را در حوزه تامین و توزیع محصولات غذایی آغاز کرده و تا امروز، در راستای آسان‌تر کردن خرید مواد غذایی از طریق بسترهای آنلاین به مسیر خود ادامه داده است. شرکت ارگانیک‌شو، به تولیدکنندگان کالاهای ایرانی من جمله شرکت اکسیرحیات(برند قدیمی ارگانیک‌شو) این فرصت را می‌دهد تا در فضایی آنلاین و بدون صرف هزینه‌های سنگین، بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن محصولات خود را به بازار معرفی کرده و به فروش برسانند.

از طرفی دیگر، حذف واسطه‌های بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، باعث شده تا همه‌ی محصولات موجود در این بازار، با قیمت بسیار مناسب به دست مصرف‌کننده‌ی نهایی برسند.

فروشگاه فیزیکی وب سایت “ارگانیک شو” واقع در شهر مشهد، حد فاصل میدان هاشمیه و پیروزی ۴۲

عکس از فروشگاه محصولات ارگانیک
عکس از فروشگاه محصولات ارگانیک
عکس از فروشگاه محصولات ارگانیک
عکس از فروشگاه محصولات ارگانیک

ارسال و حمل رایگان سفارش‌های بیش از ۵۰۰ هزار تومان قابلیتی است که به مشتریان این امکان را داده تا تمام نیازهای خانوار خود را از این بستر تهیه کنند. بنابراین، علاوه بر خرید محصولات ارگانیک با قیمت مناسب و صرفه جویی در هزینه‌ها، رفت و آمد کمتری داشته باشند که این خود باعث کاهش ترافیک و آلودگی و همچنین جلوگیری از تلف شدن زمان مشتریان خواهد شد.

ارگانیک‌شو با ایجاد بستری مناسب فروش برای تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان، این امکان را به آنان می‌دهد تا تمامی محصولاتشان به صورت 24 ساعته در دسترس مصرف‌کنندگان باشد و در کوتاه‌ترین زمان به ساده‌ترین شکل، محصولات خود را معرفی کرده و بدون تحمل هزینه‌های سنگین ضایعات به فروش برسانند. علاوه بر این، ورود به دنیای فروش آنلاین، که با سرعت بسیاری در حال رشد است و ورود به آن مستلزم صرف هزینه‌هایی بالایی است، از طریق ما برای تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان امکان‌پذیر شده است تا با استفاده از فضای آنلاین، سهم بیشتری از بازار فروش محصولات را از آن خود کنند.

ارگانیک‌شو عضو انجمن ارگانیک ایران (IAO) است و بر همین اساس، اولین بازار آنلاین ارگانیک و سلامت محور ایران را نیز در کنار سایر فعالیت های گسترده خود راه‌اندازی کرده و به فروش و توزیع مواد غذایی ارگانیک و سالم می‌پردازد. از آنجا که دسترسی به مواد غذایی کاملا ارگانیک و سالم در سالهای اخیر یکی از چالش‌های اساسی مشتریان بوده است، ما با آماده‌سازی این بستر، امکان مقایسه و خرید مواد غذایی ارگانیک و سالم و طبیعی قابل اعتماد را فراهم کرده است.

ارگانیک‌شو عرضه کننده طیف وسیعی از محصولات سالم و طبیعی شامل: مواد غذایی ارگانیک – محصولات کندو (عسل، ژل رویال، بره موم، گرده گل) – روغن‌های خوراکی – روغن‌های گیاهی – عرقیات سنتی دمنوش‌های طبیعی – فست فود گیاهی – شوینده‌های سالم – غلات ارگانیک – محصولات آرایشی بهداشتی سالم – شربت‌های سالم محصولات نیشکر – سوغات سالم – عطرهای طبیعی – انواع سویق و آرد لباس الیاف طبیعی – سرکه سنتی – شیرینی سالم – ملزومات بهداشتی مرباهای متنوع و سالم – محصولات وگان و …