خرید خشکبار و آجیل طبیعی و ارگانیک 🔰 تنقلات

آجیل به عنوان یک مخلوط خشک مغزها و میوه‌های خشک شناخته می‌شود. این محصول غنی از انرژی، پروتئین، و مواد معدنی است. مصرف آجیل به عنوان یک خوراک خوشمزه و سرشار از مواد مغذی، به عنوان خوراکی محبوب در بسیاری از فرهنگ‌ها و مکان‌ها شناخته می‌شود.

لیست کامل آجیل و خشکبار ارگانیک

خرید انواع خشکبار و آجیل طبیعی و ارگانیک

خشکبار به میوه‌ها، انواع آجیل و مغز دانه هایی گفته میشود که با نور خورشید و یا دستگاه‌های خاص خشک شده باشند. این محصولات دارای خواص زیاد و از ارزش غذایی بالایی برخوردارند. معمولا چون دارای اسید چرب امگا ۳ هستند برای قلب مفید میباشند.

لیست انواع خشکبار و آجیل ارگانیک

۱ – پسته : مهم ترین عضو خانواده خشکبار را میتوان پسته نامید. از این محصول معمولا در دو حالت خام و خشک شده میتوان استفاده کرد. پژوهش ها نشان میدهد پسته سرشار از مواد معدنی و انواع ویتامین است که میتواند در درمان کم‌خونی، کاهش کلسترول بد خون، تنظیم pH بدن کمک کند.

۲ – توت خشک : توت خشک ضد سرطان است و به دلیل آنتی اکسیدان بالایی که دارد عملکرد بسیار مناسبی جهت مقابله با انواع سرطان دارد. همچنین جهت رفع بیماری های قلبی بسیار مؤثر است. توت خشک ارگانیک همانند شیره توت سرشار از فیبر است و به همین دلیل اثرات ملین دارد و در رفع یبوست بسیار تأثیرگذار است. جهت تهیه توت خشک ارگانیک میتوانید از طریق وب سایت اقدام کنید.

۳ – انجیر خشک : انجیرها سرشار از ویتامین های A ،B1 ،B2، منگنز، پتاسیم، منیزیم، مس، آهن و فسفر هستند. سطح بالای پتاسیم و سطح پایین سدیم برای افرادی که دارای فشار خون بالای هستند مناسب است. میتوانید جهت تهیه انجیر خشک ارگانیک از طریق وب سایت اقدام کنید.

۴ – وجود مقدار زیاد آنتی اکسیدان در مغز فندق باعث کاهش استرس در بدن می‌شود. می‌دانید که استرس باعث تخریب ساختار سلول، تسریع پیری، سرطان و بیماری‌های قلبی می‌شود.

۵ – وجود منیزیم در مغز بادام باعث می‌شود که اکسیژن و مواد مغذی در خون سریعتر حمل شوند و جلوی افزایش ضربان قلب را می‌گیرد. بادام بیشتر از جو یا حتی اسفناج دارای منیزیم است. پتاسیم موجود در مغز بادام در انقباض عضلات، به جریان درآوردن اعصاب، متعادل کردن فشارخون و سلامت قلب تاثیر مفیدی دارد. میتوانید جهت تهیه بادام ارگانیک از طریق وب سایت اقدام کنید.