خرید انواع روغن های گیاهی، روغن درمانی 🔰 ارگانیک

با دانستن خواص روغن های طبیعی و مضرات روغن های صنعتی، هرگز با سلامتی خودتان بازی نمی کنید !!

در حالت کلی روغن ها به دو دسته طبیعی و صنعتی تقسیم می شوند. گرچه در ظاهر یکسان هستند ولی قطعا تاثیر آنها در بدن و روی اندام های مختلف بسیار متفاوت است. استفاده از پالم در روغن های موجود در بازار و یا روغن هایی که بنا بر نیاز گسترده صنعتی، از دانه های روغنی تراریخته (دستکاری شده ژنتیکی )ب دست می آیند، عوارض و مخاطرات متعددی را بر سلامتی جامعه تحمیل می کنند.

ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان
ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان

روغن مو :

روغن های گیاهی طی فرایندهایی مانند تقطیر و تبخیر از گیاهان گرفته می شوند. روغن های گیاهی بیشتر به دلیل رایحه معطری که دارند معروفند، همچنین دارای خواص شیمیایی قدرتمندی هستند که میتوانند برای سلامتی مفید باشند . روغن های گیاهی از دیرباز به دلیل تاثیرات مفید و اثرات جانبی پایین در طب جایگزین، شرقی و همیوپاتی مورد استفاده قرار گرفته است. یکی از خواصی که برخی روغنهای گیاهی دارند خاصیت آنها در تقویت سلامت مو است. روغنهای مختلف باعث افزایش رشد و درخشش موها می شوند .

روغن ماساژ :

تجربه ماساژ بعدی خود را با استفاده از این روغن های گیاهی خاطره انگیز کنید. این روغنها با انجام رایحه درمانی، باعث تجربه تغییراتی مفید در ذهن و بدن شما می شوند. ماساژهایی که از روغن های گیاهی در آنها استفاده می شود چه به صورت ترکیب با روغنهای دیگر یا به طور خالص، تاثیر بیشتری نسبت به ماساژهای بدون رایحه درمانی دارند. در مطالعات صورت گرفته مشخص شده است که روغنهای گیاهی به تسکین دردهای یائسگی و دردهای قاعدگی کمک می کنند. روغن های گیاهی با ترکیبات مختلف میتوانند خواص زیادی برای بدن شما داشته باشند.

روغن مژه و ابرو :

امروزه در بازار محصولات زیادی وجود دارد که ابروهای شما را پر می کنند. اما این محصولات تا حدودی به شما کمک می کنند. روغنهای گیاهی از گیاهان استخراج می شود و خاصیتشان دست نخورده باقی می ماند. روغنهای گیاهی مختلفی چون روغن رزماری و لوندر وجود دارند که در داشتن ابروهایی پرپشت به شما کمک می کنند. داشتن مژه های زیبا و پرپشت دلایل ژنتیکی نیز دارد اما به این معنا نیست که کسانی که از این ژن بی بهره اند نمیتوانند مژه هایی بلند و جذاب داشته باشند. محصولات زیبایی زیادی وجود دارد که میتوانید از آنها برای بلند شدن و پر پشت شدن مژه هایتان استفاده کنید. برای مثال میتوانید مژه مصنوعی بگذارید، ریمل بزنید، فرمژه بزنید یا مژه هایتان را اکستنشن کنید. اما استفاده از محصولات زیبایی و مصنوعی نه تنها میتواند موجب ریزش مژه ها شود بلکه در دراز مدت هزینه های بیشتری برایتان دارد. خوشبختانه راه حل های طبیعی زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند بدون صرف هزینه مژه های زیادتری داشته باشید.

روغن پوست :

یگر وقت آن رسیده که با مرطوب کننده های متداول خداحافظی کنید. روغنهای صورت به لطف توانایی طبیعی شان در آب رسانی و تقویت انواع پوست، جزء اصلی هر میز آرایشی شده اند. برخلاف باور عموم، روغنهای صورت اصلا صورت شما را چرب نمی کنند. و باعث جوش زدن پوست تان نمی شوند. آنها دارای ترکیبات مفیدی چون پلی فنل ها، اسیدهای چرب، و آنتی اکسیدانها هستند که به کاهش التهاب و درخشش پوست کمک می کنند اگر به دنبال از بین بردن قرمزی پوست، جلوگیری از التهابات پوستی از جمله آکنه یا روزاسه ، جوش، یا مرطوب کردن پوست تان هستید، میتوانید روی روغن های پوست و صورت حساب کنید.

روغن ضد درد :

آیا به دنبال روشی طبیعی برای تسکین درد خود هستید ؟ روغنهای گیاهی میتوانند دوای درد شما باشند. روغن های گیاهی ترکیبات طبیعی ای هستند که در گلبرگها، ساقه ها، ریشه ها و پوسته گیاهان یافت می شوند. آنها معمولا در طی فرایند تقطیر با بخار آب گرفته می شوند. هر روغنی رایحه و خواص خود را دارد و میتواند به تنهایی یا در ترکیب با سایر روغنها استفاده شود. روغنهایی که در نتیجه ی تکنیک قدیمی به دست می آیند در بهبود دردهای فیزیکی، روانی و احساسی موثرند.

روغن سرخ کردنی و پخت پز :

ابتدا باید بدانید که کدام چربی برای بدن مفید است. همه روغن های خوراکی دارای سه نوع اسید چرب هستند: چربی تک غیر اشباع، چربی با چند پیوند غیر اشباع و چربی‌های اشباع شده. روغن زیتون دارای میزان بیشتری اسید چرب تک غیر اشباع میباشد اما روغن ذرت میزان زیادی اسید چرب با چند پیوند غیر اشباع دارد و روغن‌های جامد دارای چربی‌های اشباع شده هستند. همچنین بهتر است بدانید استفاده از روغن‌های جامد به دلیل دارا بودن چربی‌های اشباع و اسید چرب ترانس، به هیچ عنوان برای هیچ مصرفی توصیه نمی‌شود زیرا با رسوب در رگ‌ها موجب انواع بیماری‌های قلب عروقی، سکته و غیره می‌شود.