قیمت و خرید سرکه خانگی، طبیعی و ارگانیک【ارگانیک شو】

سرکه آلبالو، سرکه مویز، آبغوره بدون نمک و سرکه انگبین

طرز تهیه انواع سرکه

طرز تهیه سرکه انگور :

ابتدا ساقه و چوب انگورها رو جدا کرده و آن ها را کاملا له کنید. سپس انگورهای له شده را داخل یک دبه بریزید و دقت کنید که یک سوم دبه خالی بماند. حال وقت اضافه کردن سرکه و نمک میباشد. به اندازه یک دهم انگورها، سرکه اضافه کنید. پیشنهاد میشود که یک استکان آب نیز به فرآیند تهیه اضافه کنید. حال باید حدود ۳ هفته صبر کنید تا سرکه تولید شود. دقت کنید که سر دبه را طوری ببندید که کمی جای رفت و آمد هوا باشد.

طرز تهیه سرکه سیب :

ابتدا سیب ها را به چهار قسمت تقسیم کنید و دانه و دم آن را بگیرید. حال سیب ها را داخل دبه بریزید و روی آن را با نان سنگک بپوشانید. حدود ۴ تا ۵ ماه باید صبر کنید تا سرکه سیب تولید شود. دقت کنید که دبه باید در جای گرم نگهداری شود.

طرز تهیه سرکه انار :

ابتدا آب انار را بگیرید و به ازای هر یک کیلو آب انار، یک لیوان سرکه اضافه کنید و مقدار ۱۰گرم مخمر یا مقدار کمی نان خشک روی اب انار بریزید. حال باید بین ۴۰ تا ۵۰ روز صبر کنید تا سرکه انار تولید شود.

طرز تهیه سرکه انگبین خانگی :

طرز تهیه سرکه خرما :

ابتدا خرما را هسته بگیرید سپس خرما را با استفاده از چرخ گوشت چرخ کنید و داخل ظرفی غیر فلزی و با دهانه بزرگ بریزید و آب و باقی مواد را اضافه کنید درب ظرف را بسته و در محیطی تاریک و گرم قرار دهید باید به مدت ۲۵ تا ۵۰ روز بسته به دمای محیط نگهداری شود. در پایان هر دوره هفت روزه درب ظرف را باز کرده و محتویات را با هم مخلوط کنید تا قسمتهای مختلف به صورت مساوی تخمیر شوند، پس از این مدت سرکه بدست آمده را با پارچه صاف کنید و استفاده نمایید.

درباره ارگانیک شو

ارگانیک‌شو شرکتی در حوزه تامین و توزیع محصولات طبیعی، ارگانیک و سالم میباشد که این امکان را به مصرف کننده میدهد تا بتواند انواع محصولات تازه را با حق انتخاب و تنوع بسیار بالا و با مناسب‌ترین قیمت داشته باشد. همچمنین شرکت ارگانیک شو از سال 1396 بصورت رسمی فعالیت خود را در زمینه عرضه و تولید محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک آغاز نموده است. بزرگترین هدف این شرکت ایجاد تحول در زمینه تغذیه و فرهنگ سازی تغذیه سالم در سطح جامعه است. ارگانیک‌شو زیر نظر انجمن ارگانیک ایران مشغول به خدمت رسانی است.

طبق ماده 12 فصل سوم جرایم رایانه ای هر گونه کپی برداری ممنوع و پیگیرد قانونی دارد.

شبکه های اجتماعی
سبد خرید

🟩 حضور " ارگانیک شو " در سیزدهمین نمایشگاه محصولات ارگانیک تهران - کلیک کنید 🟩

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

۲۵ درصد تخفیف

😍 تمامی دیگ های سنگی با دسته مسی و منحصر به فرد

به مدت محدود😍