خرید و قیمت انواع صابون های گیاهی 🔰 دست ساز

اولین مطلبی که باید مد نظر داشته باشید این است که، بسیاری از صابون های شیمیایی اصلا صابون نیستند و از مواد شوینده تشکیل شده‌اند. . تمامی صابون های ارائه شده در وب سایت، ارگانیک و کاملا گیاهی هستند و این بدان معناست که هیچ ماده شیمیایی در روند تولید آن ها به کار گرفته نشده است. بنابراین با خیال راحت پوستتان را به ما بسپارید.

ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان
ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان

لیف ابریشمی طبیعی

68.000 تومان

لیف پنبه ای طبیعی

64.000 تومان

صابون گیاهی کندش

55.000 تومان

نوره زرنیخ دار

40.000 تومان

خرید انواع صابون گیاهی و ارگانیک و طبیعی

تفاوت صابون گیاهی و شیمیایی

اولین مطلبی که باید مد نظر داشته باشید این است که، بسیاری از صابون های شیمیایی اصلا صابون نیستند و از مواد شوینده تشکیل شده‌اند. معمولا صابون های شیمیایی از مواد معطر، مواد نگهدارنده، مواد رنگی، مواد کف کننده و … تشکیل شده اند که میتواند برای پوست و مو بسیار مضر باشد. این مواد معمولا پوست بدن را از داشتن روغن‌های مورد نیاز عاری میکند.

اما برای تولید صابون‌های طبیعی و گیاهی از هیچ نوع ماده شیمیایی استفاده نشده است و همین امر باعث میشود تا کاملا با پوست بدن سازگار باشند.

مواد اولیه صابون های طبیعی :

معمولا از انواع روغن و کره گیاهی تشکیل شده است و فاقد هرگونه مواد نگهدارنده، اسانس و رنگ مصنوعی میباشد. همچنین این نوع صابون‌ها شامل گلیسیرین میباشد. گلیسیرین مرطوب کننده، نرم کننده و ضد التهاب میباشد.

صابون ارگانیک چیست ؟

به صابونی ارگانیک میگویند که از مواد طبیعی و کاملا ارگانیک نظیر گیاهان دارویی و روغن های گیاهی و گلیسیرین تهیه و تشکیل می شود. به همین دلیل این صابون‌ها برای انسان و محیط زیست کاملا بی‌خطر هستند و برای انواع پوست‌های حساس مفید هستند.

اولین خاصیت صابون ارگانیک نسبت به سایر صابون‌ها روغن پایه گیاهی، گلیسیرین و رایحه طبیعی است. همچنین این صابون‌ها فاقد ماده شیمیایی سودیم لوریل سولفات و پارابن میباشد.