ژل رویال (جادوی جوانی)

750.000 تومان

✔️ ژل رویال از داخل کندو برداشت می شود و حاصل ترشح آن از غدد مغزی زنبور عسل است.

✔️ ترکیبات: ژل رویال خالص ایرانی

✔️ بهترین کاربرد: استفاده در وعده صبح ناشتا

✔️ خواص: مفید جهت رفع کم خونی و تأمین انرژی، باروری، تقویت حافظه

✔️ ماندگاری: 2 سال

✔️ نحوه نگهداری: در داخل فریزر نگهداری شود (اگر با عسل ترکیب شود بهتر است در جای خنک یا در درمای اتاق نگهداری نمایید)

✔️ وزن: 25 گرم ژل رویال خالص بعلاوه مقداری عسل طبیعی جهت ماندگاری در طول مسیر

✔️ ویژگی: سالم و طبیعی


ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان
ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان
توضیحات

خرید ژل رویال :

مطالب مندرج شده در این مطلب از وب سایت معتبر healthline.com ترجمه شده است و در اختیار شما کاربران قرار گرفته است.

ژل رویال چیست؟

ژل رویال ماده ای ژلاتینی است که زنبورهای عسل آن را برای تغذیه ملکه و بچه زنبورها می سازند. این ماده اغلب به عنوان مکملی غذایی برای درمان انواع مختلفی از مشکلات جسمی و بیماری های مزمن به فروش می رسد.

ژل رویال چه خواصی دارد؟

در اینجا 12 مورد از خواص احتمالی ژل رویال برای بدن را بررسی می کنیم.

1- حاوی انواع مختلفی از مواد مغذی است

ژل رویال از آب، کربوهیدرات ها، پروتئین و چربی تشکیل شده است. ترکیب شیمیایی دقیق این ماده هنوز بطور کامل شناخته نشده، ولی به نظر می رسد که تاثیرات مثبت آن بر سلامتی مربوط به پروتئین ها و اسیدهای چرب منحصر بفرد موجود در آن باشد.

ژل رویال حاوی 9 گلیکوپروتئین است که در مجموع “پروتئین های اصلی ژل رویال” (MRJP) نامیده می شوند، و دو اسید چرب به نام ترانس-  هیدروکسی- دکنوئیک اسید و هیدروکسی دکانوئیک اسید هم در آن وجود دارد و همچنین حاوی چند نوع از ویتامین های گروه ب و برخی از مواد معدنی کمیاب است.

البته ترکیب شیمیایی این ماده ممکن است تا حدود زیادی بسته به شرایط محیط اطراف کندو متفاوت باشد.

برخی از ویتامین هایی که معمولا در ژل رویال وجود دارند عبارتند از:

 • تیامین (ب1)
 • ریبوفلاوین (ب2)
 • اسید پانتوتنیک (ب5)
 • پیریدوکسین (ب6)
 • نیاسین (ب3)
 • اسید فولیک (ب9)
 • اینوزیتول (ب8)
 • بیوتین (ب7)

خلاصه

ژل رویال حاوی آب، کربوهیدرات ها، برخی پروتئین ها و اسیدهای چرب منحصربفرد، ویتامین های گروه ب و مواد معدنی کمیاب است.

2- اثرات آنتی اکسیدانی و ضد التهابی دارد

در طب سنتی اعتقاد بر این است که ژل رویال باعث کاهش التهاب و تنش اکسیداتیو می شود.

با توجه به نتایج چندین مطالعه که روی حیوانات انجام شده هم به نظر می رسد اسیدهای آمینه، اسیدهای چرب و ترکیبات فنلی موجود در ژل رویال دارای اثرات آنتی اکسیدانی قوی هستند.

علاوه بر این، در تحقیقات آزمایشگاهی متعددی مشخص شده است که ژل رویال، سطح مواد شیمیایی پیش التهابی آزاد شده از سلول های ایمنی را کاهش می دهد.

خلاصه

برخی از تحقیقات انجام گرفته روی سلول های کشت شده در آزمایشگاه یا حیوانات نشان می دهد که ژل رویال ممکن است اثرات آنتی اکسیدانی و ضد التهابی داشته باشد.

3- با تاثیر بر سطح کلسترول، ریسک بیماری قلبی را کاهش میدهد

مطالعات حیوانی و همچنین انسانی نشان می دهد که ژل رویال میتواند بر سطح کلسترول تاثیر مثبتی بگذارد و در نتیجه ریسک بیماری های قلبی را کاهش دهد.

مکانیسم دقیق این مساله هنوز روشن نشده، ولی احتمال می رود که برخی پروتئین های خاص موجود در ژل رویال به کاهش کلسترول کمک کنند.

در یک پژوهش 12 هفته ای مشخص شد در خرگوش هایی که ژل رویال را به عنوان مکمل غذایی دریافت کرده بودند، سطح کلی کلسترول خون و نیز کلسترول “بد” (LDL) به ترتیب 28 و 23 درصد کاهش یافته است.

همچنین در یک مطالعه یک ماهه انسانی، در افرادی که روزانه حدود 3 گرم ژل رویال مصرف می کردند کاهش 11 و 4 درصدی کلسترول کل خون و LDL مشاهده شد .

خلاصه

برخی از تحقیقات حیوانی و انسانی نشان داده اند که مصرف ژل رویال ممکن است سبب کاهش سطح کلسترول شود؛ ولی برای تایید این نتایج و درک بهتر تاثیرات احتمالی ژل رویال بر سلامت قلب مطالعات بیشتری لازم است.

4- به ترمیم پوست و بهبود زخم کمک میکند

استفاده از ژل رویال چه به شکل خوراکی و چه به صورت موضعی میتواند به ترمیم زخم ها و سایر بیماری های التهابی پوست کمک کند.

مشخص شده است که این ماده اثر ضد باکتریایی دارد  و می تواند زخم ها را تمیز و عاری از عفونت نگه دارد.

یک مطالعه بر روی حیوانات آزمایشگاهی نشان داد که خوراندن  عصاره ژل رویال به موش های صحرایی باعث افزایش تولید کلاژن در آنها می شود. کلاژن یک پروتئین ساختاری (ساختمانی) است که نقشی حیاتی در ترمیم پوست دارد.

در یک تحقیق دیگر روی سلول های انسانی کشت شده در آزمایشگاه نیز مشخص شد که با افزودن ژل رویال، ظرفیت ترمیم بافت بطور قابل توجهی افزایش یافته است.

5- برخی پروتئین های موجود در ژل رویال فشار خون را کاهش میدهد

ژل رویال میتواند با کاهش فشار خون، از قلب و سیستم گردش خون محافظت کند.

چندین مطالعه آزمایشگاهی نشان داده اند که برخی از پروتئین های موجود در ژل رویال باعث ریلکس شدن (آرمیدگی) سلول های ماهیچه ای صاف درون رگ ها می شوند و به این ترتیب فشار خون را کاهش می دهند.

اخیرا در یک تحقیق که در حیوانات آزمایشگاهی در مورد یک مکمل ترکیبی حاوی ژل رویال و سایر مواد تولید شده توسط زنبورهای عسل انجام شد، کاهش قابل توجهی در فشار خون مشاهده گردید. اما نقش دقیق ژل رویال در تاثیرگذاری این مکمل مشخص نیست.

6- با کاهش تنش اکسیداتیو و التهاب، قند خون را تنظیم می کند

ژل رویال میتواند از طریق کاهش تنش اکسیداتیو و التهاب نیز در کنترل قند خون و افزایش حساسیت به انسولین موثر باشد.

چندین مطالعه در حیوانات نشان داده است که ژل رویال باعث افزایش حساسیت به انسولین می شود و برای لوزالمعده، کبد و بافت های جنسی موش های دارای اضافه وزن و دیابت هم اثر محافظتی دارد.

در یک پژوهش کوچک شش ماهه انسانی، در افراد سالمی که هر روز مکمل ژل رویال مصرف می کردند کاهش 20 درصدی قند خون ناشتا مشاهده شد.

خلاصه

مطالعات متعدد در حیوانات نشان می دهد که ژل رویال ممکن است حساسیت به انسولین را افزایش داده و به کنترل بهتر قند خون کمک کند. اما تحقیقات زیادی در انسان انجام نشده و بررسی های بیشتری لازم است.

7- خواص آنتی اکسیدانی ژل رویال به عملکرد مغز کمک میکند

ژل رویال قادر به بهبود عملکرد مغز است.

در یک مطالعه مشخص شد در موش های دچار استرسی که ژل رویال دریافت می کردند، سطح هورمون های استرس پایین تر و عملکرد سیستم عصبی مرکزی بهتر از گروه شاهد بود.

در یک تحقیق دیگر نیز تقویت حافظه و کاهش علایم افسردگی در موش های یائسه ای که ژل رویال مصرف می کردند مشاهده گردید.

یک مطالعه حیوانی دیگر نشان داد که دریافت ژل رویال باعث می شود بدن موش های صحرایی بهتر بتواند برخی از رسوبات شیمیایی در مغز که با بیماری آلزایمر ارتباط دارند را از بین ببرد.

در بیشتر این تحقیقات، اثر محافظتی ژل رویال بر مغز و بافت عصبی را به خواص آنتی اکسیدانی آن نسبت داده اند.

خلاصه

مطالعات حیوانی متعدد نتایج امیدوار کننده ای داشته و نشان می دهد که ژل رویال ممکن است برای عملکرد مغز مفید باشد، ولی تحقیقات انسانی در این زمینه اندک است و باید بررسی های بیشتری انجام شود.

8- میتواند ترشح اشک را افزایش داده و خشکی مزمن چشم را درمان کند

مصرف ژل رویال به شکل خوراکی میتواند خشکی چشم را درمان کند.

در یک مطالعه حیوانی و یک بررسی محدود انسانی، نشانه هایی از بهبود مشکل خشکی مزمن چشم در اثر خوردن ژل رویال مشاهده شد. نتایج این تحقیقات نشان می دهد که ژل رویال میتواند ترشح اشک از غدد اشکی (لاکریمال) داخل چشم را افزایش دهد.

در مطالعه انسانی فوق هیچ نوع عارضه جانبی هم گزارش نشد. در نتیجه به نظر می رسد که ژل رویال احتمالا می تواند به عنوان یک راه حل کم ریسک برای درمان خشکی مزمن چشم عمل کند. البته باید توجه داشت که با این نمونه بسیار کوچک از افراد نمی توان با قاطعیت نتیجه گرفت که ژل رویال قادر به درمان خشکی چشم در تمام افراد است.

خلاصه

ژل رویال میتواند ترشح اشک را در افراد دچار خشکی مزمن چشم افزایش دهد، ولی هنوز مطالعات بیشتری برای تایید قطعی این مساله لازم است.

9- ژل رویال با مکانیسم های مختلف، اثرات ضد پیری داشته باشد

ژل رویال میتواند از طریق مکانیسم های مختلفی روند پیری را کندتر کند.

در چند مطالعه مشخص شده است که مصرف خوراکی ژل رویال طول عمر و عملکرد شناختی موش های صحرایی را افزایش می دهد.

از طرف دیگر، در برخی محصولات موضعی مراقبت از پوست از ژل رویال استفاده می شود تا به سلامت پوست و شادابی آن کمک کند.

تحقیقات حیوانی نشان می دهد که ژل رویال میتواند در افزایش تولید کلاژن و محافظت از پوست در برابر آسیب های مرتبط با قرار گرفتن در معرض تابش فرابنفش موثر باشد.

خلاصه

استفاده خوراکی یا موضعی از ژل رویال ممکن است برخی از علایم پیری را کاهش دهد، ولی از آنجا که تحقیقات انسانی در این مورد هنوز کافی نیست، باید مطالعات بیشتری انجام شود.

10- ژل رویال میتواند در تقویت سیستم ایمنی موثر باشد

ژل رویال میتواند واکنش طبیعی سیستم ایمنی بدن در مقابل باکتری ها و ویروس ها را تشدید کند.

مشخص شده است که اسیدهای چرب و MRJPهای موجود در ژل رویال فعالیت ضد باکتریایی را تقویت می کنند و می توانند بروز عفونت را کاهش داده و از عملکرد سیستم ایمنی پشتیبانی نمایند.

اما بیشتر اطلاعات موجود در این باره مربوط به تحقیقات حیوانی و آزمایشگاهی است.

11- عوارض جانبی درمان سرطان را کاهش می دهد

شیمی درمانی و سایر روش های درمان سرطان با عوارض جانبی شدیدی از جمله نارسایی قلبی، التهاب و مشکلات دستگاه گوارش همراه هستند.

ژل رویال میتواند برخی از عوارض جانبی مربوط به بعضی از روش های درمان سرطان را کاهش دهد.

در یک بررسی، کاهش قابل توجه آسیب قلبی ناشی از شیمی درمانی در موش های صحرایی که مکمل ژل رویال مصرف می کردند مشاهده شد.

یک مطالعه بسیار کوچک انسانی هم نشان داد که استفاده موضعی از ژل رویال می تواند از ورم مخاط (یکی از عوارض جانبی درمان سرطان که باعث ایجاد زخم های دردناک در دستگاه گوارش می شود) جلوگیری کند.

12- ژل رویال میتواند برخی عوارض یائسگی را درمان کند

یائسگی باعث کاهش بعضی هورمون ها در بدن می شود که با عوارض جسمی و روانی مختلفی مانند درد، اختلال در حافظه، افسردگی و اضطراب همراه است.

در یک مطالعه مشخص شد که ژل رویال در کاهش افسردگی و بهبود حافظه موش های صحرایی یائسه موثر است.

مطالعه دیگری در 42 زن یائسه نشان داد که مصرف روزانه 800 میلی گرم ژل رویال به مدت 12 هفته باعث کاهش کمردرد و اضطراب شده است.

خلاصه

ژل رویال میتواند برخی عوارض یائسگی را برطرف کند، اما تحقیقات بیشتری در این زمینه لازم است.

روش و مقدار بهینه مصرف ژل رویال چیست؟

با توجه به این که تحقیقات کافی در این زمینه انجام نشده است، هنوز نمی توان یک دوز قطعی برای مصرف ژل رویال توصیه کرد.

ژل رویال معمولا به شکل طبیعی خود یعنی ماده ای ژله مانند و گاهی نیز به صورت پودر یا کپسول ارائه می شود.

این ماده در طیف گسترده ای از دوزهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته و نتایج مثبتی به همراه داشته است. با توجه به تحقیقات موجود، دوزهای 300 تا 6000 میلی گرم در روز احتمالا مناسب خواهد بود.

همچنین می توان ژل رویال را به شکل موضعی روی پوست استفاده کرد و در برخی محصولات تجاری مراقبت از پوست هم از آن استفاده می شود.

توجه: اگر قبلا از ژل رویال استفاده نکرده اید، بهتر است با دوز بسیار کمی شروع کنید تا مطمئن شوید که به آن حساسیت ندارید و دچار عوارض جانبی نمی شوید.

خطرات احتمالی و عوارض جانبی مصرف ژل رویال چیست؟

ژل رویال اگرچه احتمالا برای بیشتر افراد بی خطر است، اما کاملا بدون ریسک هم نیست.

افرادی که به نیش زنبور، گرده گل یا سایر مواد حساسیت زای محیطی حساسیت دارند باید در مصرف آن احتیاط کنند.

در برخی افراد عوارض جانبی و واکنش های قابل توجهی از جمله موارد زیر گزارش شده است :

 • آسم
 • آنافیلاکسی
 • درماتیت تماسی

نتیجه گیری

تحقیقاتی که تاکنون انجام شده نتایج امیدوار کننده ای به همراه داشته است، ولی بررسی های بیشتری لازم است تا دقیقا مشخص شود که ژل رویال چه خواصی دارد و بهترین مقدار و روش مصرف آن چیست.

منبع : healthline.com

ژل رویال قوی‎ترین ماسک صورت جهت جوانسازی پوست است. این ژل به صورت خوراکی نیز مصرف می شود و در درمان بیماری‎های کلیوی و کبدی، رفع ناتوانی‎های جنسی و جسمی، MS، رفع علائم یائسگی و گر گرفتگی بانوان، کنترل فشار خون و دیابت و بسیاری از بیماری های دیگر نقش بسیار پررنگی دارد. جالب است بدانید که این محصول، غذای ملکه زنبورهاست و در واقع ملکه، با خوردن ژل رویال است که تبدیل به ملکه می شود و عمر و جثه ای چند برابر سایر زنبورهای عسل پیدا می کند. معمولاً ژل رویال به صورت ترکیب با عسل طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

✔️ باروری با ژل رویال :

تحقیقات نشان داده است عمر طولانی، قدرت تخم‎ریزی فوق العاده و جثه زیبا و بزرگ ملکه به دلیل خواص مغذی ژل رویالی است که مصرف میکند. این ژل سرشار از مواد معدنی و ویتامین‎های گروه  E و B و هورمون‎های جنسی است. به همین دلیل است که مصرف آن توسط انسان باعث تنظیم و تعدیل هورمون های جنسی و تحریک تمایلات و فعالیت جنسی و افزایش فوق العاده ضریب باروری در بانوان می‌شود. به دلیل همین امر است که ملکه بواسطه مصرف مادام العمر ژل رویال روزانه بیش از 2500 تخم در کندو می گذارد در حالی که زنبوران کارگر که از گرده و عسل تغذیه می کنند بارور نیستند.

این محصول قرن‎هاست که به عنوان غذاي کمکي براي ميل جنسي طبيعي و داروي مقوي غرايز جنسي استفاده مي شود. تعادل هورمونی در زنان برای سلامت تخمک ضروری است. بدلیل عوامل محیطی، استرس و رژیم‎های غذایی در زندگی مدرن، عدم تعادل هورمونی در زنان شیوع پیدا کرده است. عدم تعادل هورمونی موجب عدم توازن در چرخه باروری، قائدگی و تخمک گذاری میگردد و باروری را به میزان زیادی کاهش میدهد. مشکلات قاعدگی شانس لقاح را در زنان کاهش میدهد. ژل رویال به عنوان یک داروی مهم به تنظیم چرخه قاعدگی کمک می‎کند. همچنین ژل رویال به سلامت تخمک و اسپرم کمک و در بدن تعادل هورمونی ایجاد می کند. مقاله “درمان ناباروری مردان و زنان در طب سنتی توسط دکتر خیراندیش” شما را با دیگر زوایای درمان این مشکل آشنا می کند.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

✔️ جوانسازی پوست با ژل رویال :

این عصاره زندگی بخش از دیرباز جهت زیبایی و سلامت مورد توجه بوده است. ماسک صورت ژل رویال سرشار از پروتئین جهت تقویت، شفافیت و افزایش قدرت دفاعی پوست است. وجود کربوهیدرات و لیپیدهای ضروری در این ژل موجب جوانی پوست و جلوگیری از پیری آن می‎شود. همچنین اسیدهای چرب مفید و ویتامین‎های موجود در ژل رویال برای از بین بردن جوش، آکنه و رفع لک مفید می‎باشد.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

✔️ درمان دیابت با ژل رویال :

این ژل روی متابولیسم گلوکز تأثیر میگذارد و باعث تحریک ترشح انسولین و کاهش قابل توجه قند خون و افزایش تحمل به میزان بالای گلوکز میشود. بنابراین میتواند در کنترل دیابت مؤثر واقع شود. ژل رویال باعث کاهش قابل توجه قند خون و افزایش ترشح انسولین میگردد. ژل رویال خالص بر پانکراس که مسئول توليد انسولين در جزاير لانگرهانس بدن است تاثير شگرفي دارد. پس از مصرف ژل رویال پانکراس از محدوديت در ترشح انسولين ميکاهد و باعث توليد مداوم آن مي‎شود.

این محصول سطح قند خون را از طریق ترکیبات شبه انسولینی خود مانند پپتیدها و ترکیباتی دیگر مانند کرومیوم، سولفور، ویتامین B3 و H کاهش میدهد. ژل رویال باعث تقویت عملکرد سیستم عصبی به خصوص سیستم عصبی سمپاتیک می‎شود که در دوران پیری بسیار ناکارآمد می‎شود. ژل رویال همچنین عملکرد غدد آدرنال را بهبود می‎بخشد. غدد ادرنال سطح قند خون را بهبود می‎دهند و بیماری‎های دوران کهنسالی اغلب با اختلال در متابولیسم قند خون همراه هستند.

همچنین در بهبود زخم پای دیابتی بسیار مؤثر است. در بیماری زخم پای دیابتی، ژل رویال عروق محلی اطراف زخم را تحت تأثیر قرار میدهد و باعث گشاد شدن عروق به منظور تسهیل خونرسانی به ناحیه زخم میشود. فعالیت ضد باکتریایی ژل رویال برای بهبود زخم‎ها بسیار مفید است. اسید چرب غیر اشباع 10HDA  موجود در ژل رویال یک آنتی بیوتیک قوی است که به همراه فعالیت شبه انسولینی ژل رویال در بهبود و التیام زخم بسیار مؤثر است. ژل رویال همچنین باعث بازسازی و رشد سلولی، جلوگیری از پیشرفت زخم، رفع ضایعات پوستی کمک به افزایش تولید کلاژن در پوست و در نتیجه بسته شدن زخم میشود.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

✔️ سایر خواص ژل رویال :

 • ژل رویال غنی از ویتامین‎های گروه B می‎باشد. ويتامين‎هاي B کمپلکس به تنهايـي يکـي از مهـم‎ترين گروه‎هاي مـواد مغـذي در سلامت اعصاب هستند. همچنین منبعی غنی‌تر از ژل رویال برای ویتامین B5 یا پنتوتنیک اسید وجود ندارد. این ویتامین برای تحریک تولید ایمنوگلوبولین و ارتقاء سیستم ایمنی بدن ضروری است. همچنین ژل رویال از لحاظ ویتامین B6 و B12 که در رونـد بهبودی بیماران مبتلا به ام اس مؤثر است، غنی می‎باشد.
 • منبع استیل کولین: این ژل غنی‎ترین منبع استیل کولین می باشد که یک انتقال دهنده پیام عصبی در سیستم عصبی مرکزی و محیطی می باشد. در هر گرم ژل رویال یک میلی گرم استیل کولین وجود دارد. این ترکیب به عنوان یک انتقال دهنده عصبی تعیین کننده سرعت پردازش مغز و حافظه می باشد و به بهبود حافظه کمک می کند.
 • خاصیت آنتی اکسیدانی: آنتی اکسیدان‎ها یکی از مهم‎ترین ترکیباتی هستند که به داشتن باروری سالم کمک میکنند. آنتی اکسیدان‎ها باعث حفاظت تخمک ها در مقابل آسیب رادیکال‎‌های آزاد میشوند. رادیکال‎های آزاد می‌‎توانند منجر به آسیب به DNA سلولی شوند که این می‎تواند باعث عدم توانایی برای باردار شدن و حفظ یک بارداری سالم شود و ممکن است شانس تولد نوزاد ناقص را افزایش دهد.
 • تقویت سیستم ایمنی بدن: سیستم ایمنی بدن مسئول حفاظت بدن در مقابل عوامل بیگانه است. هر آنچه که شما برای تقویت سیستم ایمنی بدن خود انجام می دهید در واقع شانس شما را برای یک زندگی سالم و طولانی بهبود می بخشد. ژل رویال در واقع یک تعدیل کننده و تقویت کننده طبیعی سیستم ایمنی بدن می باشد.
 • حفاظت از کبد: کبد یکی از مهمترین ارگانهای بدن است که بعنوان فیلتر در بدن عمل می کند. در واقع هر آنچه به بدن وارد میشود را فیلتر میکند از جمله بافت تومور مرده که ناشی از درمان سرطان میباشد نیز وارد کبد میشود. این بافت تومور منجر به سمی شدن کبد می شود و می‎تواند منجر به سرطان کبد گردد. ترکیبات محافظت کننده کبد موجود در ژل رویال به حذف این سموم از کبد کمک می کند. سرطان سینه، اغلب با عدم تعادل استروژن ایجاد می شود.
 • کمک به بهبود بیماری ام اس: این ژل تمایز انواع سلول‎های مغزی را از سلول‎های عصبی بنیادی افزایش می‌دهد. این در حالی است که اسید چرب غیر اشباع 10HDA  که ژل رویال غنی‎ترین منبع آن میباشد، موجب افزایش تولید نورون‎ها و کاهش آستروسیتها در سلول‎های بنیادی عصبی می گردد. ژل رویال همچنین نقش تغذیه کننده سلول‎های عصبی و محافظت نورونی در هیپوکامپ مغز را دارد. بنابراین به بهبود و جلوگیری از بیماری‎های مرتبط با اعصاب همچون آلزایمر، پارکینسون و ام اس کمک شایانی می‎کند.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

طریقه مصرف: به صورت موضعی و خوراکی استفاده می شود. جهت پوست و استفاده موضعی، شب ها ژل رویال (یا ژل رویال مخلوط شده با عسل) را روی پوست ضماد کنید و اجازه دهید به مدت حداقل 1 ساعت بر روی پوست قرار گیرد. برای مصرف خوراکی صبح ناشتا یک نخود از آن را میل نمایید.

✔️ ژل رویال را که خرید می ‎کنید بصورت خام می باشد و فقط داخل فریزر قابل نگهداری است. ما جهت ارسال، مقدار بسیار کمی عسل به آن اضافه میکنیم تا در طول مسیر سالم بماند، به محض دریافت میتوانید داخل فریزر نگهداری نمایید و یا بهمراه 20 برابر عسل مخلوط کرده و داخل یخچال نگهداری کنید.

نظرات (8)

8 دیدگاه برای ژل رویال (جادوی جوانی)

 1. آتمن

  نشونه ها خراب و فاسد شدن ژل رویال چی هست؟

  • مدیریت فروشگاه مدیر سایت

   با سلام
   علائم ظاهری خاصی نداره و فقط خواص درمانیش رو از دست میده
   سالم باشید

 2. ناشناس

  سلام خسته نباشید،چقد گرون شده محصولتون!

  • مدیریت فروشگاه مدیر سایت

   با سلام
   قیمت ژل رویال ایرانی بسیار متفاوته با موارد مشابه خارجی و ما به تازگی افزایش قیمت رو اعمال کردیم با اینکه ماه هاست قیمت ها افزایش یافته.
   دقت بفرمایید هزینه درج شده بابت ژل رویال خالص بدون عسل، لارو و ترکیبات دیگر است
   سالم باشید

 3. محسن

  سلام وقت بخیر
  خالص و ارگانیک هست ؟

  • مدیریت فروشگاه مدیر سایت

   با سلام و عرض ادب
   بله ژل خالص موجود داریم که داخل فریزر نگهداری میشه. فقط همونطور که توی توضیحات خدمتتون عرض شده، هنگام ارسال، مقدار کمی عسل جهت حفظ ماندگاری ژل ردر طول مسیر بهش اضافه میکنیم
   ژل ایرانی با کیفیت ترین ژل دنیاست که میتونید تهیه بفرمایید
   سالم باشید

 4. علی

  سلام
  برای استفاده ( جهت اکسیدان و فواید مغزی ، چه مقدار استفاده در رئز یا هفتگی لازمه؟

  – خود ژل رویال چطور جمع اوری میشه که خخراب نشه؟

  • مدیریت فروشگاه مدیر سایت

   با سلام
   ژل رویال خام رو روزانه صبح ناشتا به اندازه نصف قاشق چایخوری مصرف کنید
   و مخلوط شده با عسلش رو تا 3 مرتبه می تونید مصرف کنید
   ژل رویال داخل کندو تولید میشه و به محض خروج از کندو باید فریز بشه وگرنه توی کمتر از نیم ساعت خراب میشه ، مگر اینکه با عسل ترکیب بشه
   دز مؤثر برای ترکیب با عسل هم 1 به 20 هست. یعنی 1 گرم ژل رو یا 20 گرم عسل مخلوط کرده و استفاده کنید

   سالم باشید

 5. مالک تأیید شده 9123970769 (خریدار محصول)

  الان این قوطی با عسل مخلوط شده؟ وبعد تحویل توی یخچال بمونه؟

  • مدیریت فروشگاه مدیر سایت

   با سلام
   بله با مقدار کمی عسل ترکیب میشه تا در طول مسیر خراب نشه
   شما میتونید داخل یخچال نگهداریش کنید

   سالم باشید

 6. ساجده

  سلام من در دوران بارداری برای درشت شدن چشم های نوزاد استفاده کردم خیلی عالی بود

  • مدیریت فروشگاه مدیر سایت

   با سلام
   حتما همینطوره
   برای این مورد بارها و بارها مشتریامون نظرشون رو گفتن
   در کنار این خاصیت، به تقویت جنین و مادر بسیار کمک میکنه

   سالم باشید

 7. مریم

  من خیلی وقته استفاده میکنم هم به عنوان ماسک صورت هم به روش خوراکی
  واقعا خیلی تاثیر داره

  • مدیریت فروشگاه مدیر سایت

   با سلام
   بله محصول فوق العاده ای هست
   خوشحالیم که از نتیجه ش راضی هستید

   موفق باشید

 8. علی مرادی

  مگه ژل رویال تنها اگه بیرون از فریزر باشه خراب نمیشه؟
  پس شما چطور ارسال میکنید؟

  • مدیریت فروشگاه mohsen

   با سلام
   ژل رویال خام فقط در فریزر ماندگاری داره و خارج از فریزر بعد از حدود نیم ساعت خراب میشه
   مگر اینکه با عسل ترکیب بشه
   ما برای ارسال ژل رویال دو پیشنهاد داریم
   1. اینکه همینجا توی مبدا ژل رو با دز عسل پیشنهادی خودمون ترکیب کنیم (یعنی هر گرم ژل رو با 20 گرم عسل ترکیب کنیم) و سپس ارسال کنیم
   2. اینکه با مقدار بسیار پایینی عسل فقط جهت ماندگاری و خراب نشدن در طول مسیر ترکیب بشه و ارسال بشه

   البته امکان ارسال ژل رویال خام با تدابیر ویژه و استفاده از یخ های طبی و … امکان پذیره که در صورت لزوم میتونید با فروشگاه هماهنگ کنید که به صورت ویژه براتون ارسال بشه

   با تشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *