روغن بادام تلخ خالص

58.000 تومان

✔️ روغن بادام تلخ از فرآیند روغنگیری از بادام تلخ به روش پرس سرد تهیه شده است

✔️ ترکیبات: روغن بادام تلخ بدون پایه

✔️ ویژگی: مفید جهت تسکین درد مفاصل، کشنده کرم های بدن، تکرر ادرار

✔️ رنگ: زرد

✔️ حجم: ۳۰ سی سی


ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان
ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان
توضیحات

با توجه به بیان اغراق آمیز فواید این روغن در سایر وب سایت ها، تصمیم گرفتیم تا توضیحات این محصول را از منابع موثق علمی و پزشکی ترجمه و ویرایش کنیم تا کاربر محترم، با خواص واقعی محصول آشنا شود. (منبع در انتهای مقاله)

خرید روغن بادام تلخ

❖❖❖ توجه ❖❖❖

روغن های تولید شده در مجموعه ارگانیک شو بدون پایه (در موارد بسیار محدود روغن ها با پایه می باشند که در توضیحات محصول به آن اشاره شده است) و با شیوه ای کاملا نوین تولید می شوند. به همین دلیل برخی از روغن ها کاملا جدید برایتان خواهد بود.

همچنین بعضی از این روغن ها منطبق با استاندارد ملی ارگانیک ایران با کد PARS_CERT_08_810_01_02  تولید می شوند که از این لحاظ با افتخار اولین تولید کننده روغن ارگانیک کشور می باشیم. در ادامه جهت آشنایی با خواص این محصول با ما همراه باشید.

فواید استفاده از روغن بادام تلخ چیست؟

پنجاه درصد از روغن گرفته شده از بادام تلخ دارای سه عنصر اصلی است که عبارتند از: بنزالدئید، گلیکوسید آمیگدالین و سیانید هیدروژن ( که آن را به نام اسید پروسیک نیز می شناسند ) و پنجاه درصد دیگر آن حاوی اسیدهای چرب تک اشباع نشده و سایر ترکیباتی است که شبیه به ترکیبات موجود در بادام شیرین است. تشخیص ظاهری بادام تلخ از بادام شیرین دشوار است، به جز آنکه بادام تلخ از نظر اندازه نسبت به بادام شیرین پهن تر و کوتاه تر است.

روغن بادام تلخ حاوی برخی سموم کشنده است و باید با نهایت دقت مصرف شود. اکثر کاربردهای پزشکی آن محدود به مصارف خارجی و داخلی است و در صورت نیاز به استفاده باید در دزهای بسیار پایین مصرف شود. اگر مقدار آن کمی بیشتر باشد، کشنده است. این روغن خاصیت تغذیه ای برای بدن ندارد.

روغن بادام تلخ فواید زیادی برای سلامتی دارد. برخی از آن ها در زیر با جزییات بیشتری توضیح داده شده اند.

ترکیبات🔰 روغنگیری از بادام تلخ به روش پرس سرد
پایه روغنی🔰 بدون پایه و خالص
رنگ🔰 زرد
طبع🔰 خیلی کرم و خشک
مناسب جهت🔰 مفید جهت تسکین درد مفاصل
روغن بادام تلخ مانع از رشد قارچ ها می شود

از دوران باستان، عناصر تلخ مزه، ( مانند کینین) همیشه به عنوان داروی تب بر استفاده می شده اند. دلیل آن این است که عناصر تلخ مزه حاوی ترکیبات آلکالین هستند و ماهیتی سمی دارند. این سمی و تلخی به شکل موثری مانع از رشد و انتشار باکتری ها، پروتوزوآها یا ویروس ها در بدن می شود، و در نتیجه تب را پایین می آورد. به همین دلیل، روغن بادام تلخ در دز بسیار پایین به عنوان داروی تب بر در تب های مزمن استفاده می شود. استفاده از این روغن با آنکه برای پایین آوردن تب مفید است، اما می تواند تاثیرات مخرب و سمی خود را بر روی بدن داشته باشد.

روغن بادام تلخ خالص
روغن بادام تلخ دارای خاصیت آرام بخش

ترکیب سمی گلیکوسید آمیگدالین موجود در روغن بادام تلخ، روی اعصاب تاثیر می گذارد و آن ها را نسبت به هر حسی حتی حس درد غیر حساس می کند. این امر موجب بی حسی و بیهوشی در فرد می شود. اما باید آن را به صورت خارجی و به جهت بی حسی موضعی استفاده کرد. خوردن روغن بادام تلخ به جهت بیهوش شدن خطرات مرگباری دارد. شما می توانید به کمک ماساژ درمانی از روغن بادام تلخ به عنوان یک روغن ضد درد طبیعی استفاده کنید.

باعث تکرر ادرار می شود

بدن تمایل به دفع مواد سمی دارد که از طریق عرق، ادرار و مدفوع در آن جمع شده اند. برای همین است که روغن بادام تلخ در مقادیر بسیار پایینی خورده می شود، و بدن از طریق ادرار مکرر تلاش به دفع آن می کند. ادرار مکرر به کاهش وزن و آرامش بدن کمک می کند. وقتی این خاصیت با خواص بی حس کننده و آرام بخشی روغن ترکیب می شود، به شکل موفقیت آمیزی فشار خون را پایین می آورد.

روغن بادام تلخ ارگانیک
سایر خواص روغن بادام تلخ

🔰 روغن بادام تلخ کشنده کرم های بدن است

ماهیت تلخ و سمی روغن بادام تلخ در کشتن کرم های روده موثر است اما باید با دز پایین مصرف شود.

🔰 به درمان اسپاسم کمک می کند

روغن بادام تلخ دارای خاصیت ضد اسپاسم است.

🔰 باکتری ها را می کشد

دو ترکیب موجود در روغن بادام تلخ، یعنی سیانید هیدروژن و بنزالدئید، به شدت برای حیوانات و همچنین باکتریها، میکروبها، قارچها و ویروسها سمی اند. در نتیجه به عنوان یک ماده ضد باکتری، ضد ویروسی و ضد قارچیِ بسیار خوب به شمار می روند. از این روغن میتوان در درمان بیماری های مرتبط با عفونتهای ویروسی، میکروبی و قارچی استفاده کرد.

🔰 داروی ملین مفیدی است

روغن بادام تلخ، که ماهیتی سمی دارد، قابل خوردن نیست و در صورت خورده شدن باعث استفراغ و دل پیچه می شود. در نتیجه هنوز هم به عنوان یک داروی ملین به کار می رود. تنها نکته ای که باید در نظر داشت آن است که مقدار مصرف آن باید بسیار کم باشد در غیر این صورت تاثیرات شدیدی دارد.

بازگشت کالا

در صورت خرید روغن های گیاهی و درمانی از فروشگاه آنلاین ارگانیک شو این تضمین برای شما وجود دارد که محصولی سالم با کیفیت عالی و طبیعی به دستتان برسد، همچنین در صورت نارضایتی امکان بازگشت آن وجود دارد.

خطرات و هشدارها

سیانید هیدروژن و گلیکوسید آمیگدالین و بنزالدئید سموم کشنده ای هستند. در نتیجه برای مصارف داخلی و خارجی باید بسیار دقت کرد. اشتباهی کوچک یا استفاده بیش از حد می تواند مرگبار باشد. روغن بادام تلخ را هیچ گاه نباید به نوزادان، کودکان یا بیماران داد.

نظرات (2)

2 دیدگاه برای روغن بادام تلخ خالص

 1. مالک تأیید شده مهری رمضانی (خریدار محصول)

  برای تسکین درد زانو استفاده می کنم بسیار عالی جواب داده

 2. مونا

  سلام برای تقویت ارو واقعا خوبه رشد زیاد میکنه

  • مدیریت فروشگاه مدیر سایت

   با سلام
   بله خیلی خوبه برای ابرو
   میتونید تدابیر دیگه تقویت مو رو توی قسمت “نسخه پیچ” هم بخونید

   سالم باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *