لوبیا چشم بلبلی ارگانیک آبگینه

146.000 تومان

✔️ کاملا سالم، طبیعی و ارگانیک

🔰 لوبیا چشم بلبلی ارگانیک از فرآیند کشت بدون کود و سم در مزارع ارگانیک تهیه شده است.

✔️ مفید جهت تأمین فیبر و پروتئین مورد نیاز بدن

✔️ سرشار از پروتئین و کلسیم

✔️ پروانه بهداشت : ۱۵۶۱/ظ/۱۵

✔️ وزن : ۹۰۰ گرم

4 عدد در انبار


ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان
ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان
توضیحات

خرید لوبیا چشم بلبلی ارگانیک

لوبیا چشم بلبلی ارگانیک آبگینه از مزرعه کشت ارگانیک واقع در استان ایلام و یا خوزستان بدست آمده است و در تولید آن از هیچگونه مواد شیمیایی، کود و سمی استفاده نشده است. این محصول فاقد مواد نگهدارنده است و طی فرایند کشاورزی در زمین خالی از سموم، کود شیمیایی و از دانه های مرغوب اصیل کشت می شود.

چرا باید از لوبیا چشم بلبلی ارگانیک استفاده کنیم ؟

لوبیا چشم بلبلی ارگانیک محصولی است که در تمام مراحل رشد با سیستم طبیعی هماهنگ بوده و در خاکی که از چند سال قبل هیچ‌گونه سموم دفع آفات گیاهی نظیر: علف هرزکش‌ها، قارچ‌کش‌ها و مواد شیمیایی در آن استفاده نشده و فقط با مواد طبیعی مانند کمپوست گیاهی تقویت می‌شود، رشد می‌کند. از سوی دیگر در ترکیبات این محصول و همچنین حبوبات ارگانیک ، هیچ‌گونه اصلاح ژنتیکی صورت نمی‌گیرد و از گازها برای رشد زودرس آن ها استفاده نمی‌شود. به‌همین دلیل رنگ این نوع حبوبات طبیعی بوده و نه خیلی پررنگ یا کم‌رنگ‌تر از حد معمول هستند. بافت آنها مناسب و خیلی نرم یا سفت نیست و بسیار خوش طعم و لذیذ هستند.

خواص حبوبات ارگانیک آبگینه

 

1

ارگانیک یک سیستم تولید جامع است که عدم استفاده از مواد های شیمیایی مانند انواع سم و کود تنها یکی از فاکتورهای الزامی در روند تولید بوده و اساسی ترین اصل، حفظ و همگامی با محیط زیست، احترام به قوانین طبیعت و بهره‌جویی معقول و منصفانه از منابع طبیعی (آب، خاک، گیاه و…) موجود می باشد. لذا حفظ و نگهداری این نعمت های خدادادی برای نسل های آتی حائز اهمیت است.

خرید حبوبات ارگانیک
۲

استاندارد ملی ارگانیک ایران (INSO-۱۱۰۰۰) تمامی مراحل را از ابتدای تولید تا فروش و بازاررسانی در بر می گیرد و نظارت شرکت های معتبر و داراری صلاحیت بازرسی و گواهی، مهر تایید و صحه گذاری بر انطباق روش‌ها و روند تولید با این استاندارد و سایر سایر استانداردهای مربوطه می باشد.

خرید حبوبات ارگانیک
3

برای تقویت خاک و تامین عناصر غذایی از کود دامی پوسیده، کودهای آلی و کمپوست استفاده می شود. رعایت تناوب کشت، کنترل علف‌های هرز از طریق مکانیکی (وجین دستی و…) و زراعی و … مورد توجه قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است گاها، تولید در شرایط اقلیمی خاصی صورت می‌گیرد و منطقه‌ی تولید به صورتی است که محصول دچار ناهنجاری، تنش‌های زیستی (آفت و بیماری) و غیر زیستی (شوری، خشکی و…) خاصی نمی‌شود و تنها نیازمند مدیریت مزرعه در روند تولید می‌باشد.

لذا کشت حبوبات ارگانیک به صورت دیم، بدون آبیاری و با استفاده از آب باران، بدون استفاده از هر نوع ماده شیمیایی صورت می گیرد و منطقه به ندرت دچار آفات خسارت زا می‌شود.

خرید حبوبات ارگانیک

ترکیبات لوبیا چشم بلبلی ارگانیک آبگینه

این محصول که از مزرعه کشت ارگانیک واقع در استان های ایلام و یا خوزستان بدست می آید، کاملا سالم و طبیعی بوده و در تولید آن از هیچگونه مواد شیمیایی، کود و سم استفاده نشده است.

بازگشت کالا

در صورت خرید این محصول از فروشگاه آنلاین ارگانیک شو این تضمین برای شما وجود دارد که محصولی سالم با کیفیت عالی و طبیعی به دستتان برسد، همچنین در صورت نارضایتی امکان بازگشت آن وجود دارد.

نظرات (0)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوبیا چشم بلبلی ارگانیک آبگینه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *