پوست و مو, ویدیو

راز جوان سازی و از بین بردن چین و چروک | دکتر خیراندیش

جوانسازی پوست و از بین بردن ترک پوست

راز جوان سازی و از بین بردن چین و چروک | دکتر خیراندیش

توضیحات دکتر خیراندیش در این ویدیو :

ترک پوست و چروک پوست از خشکیه. سرکه انگبین بخورین درست میشه . زن باشه چروک رو پوستش باشه با عرق رازیانه درست میشه . عرق رازیانه بیش از ۴۰ روز چروک پوست را برطرف میکنه . من داشتم بیماری که در حدود ۴_۵ سال جوان شده ، اگر مرد باشه سرکه انگبین خوراکی و خوردن روغن دنبه همراه غذا همه رو جوان نگه میداره . بیمار داشتم از قم که واقعاً زن ۷۰_ ۷۵ ساله پوستی در حد ۴۰ ساله داشت ، در حالی که من بیمار اروپایی هم دارم این اروپایی‌ها از ۴۵_۴۰ سال که رد میشن چین و چروک عجیبی روی پوست ایناس . خیلی زشت می‌شوند . در حالی که اینها هستند من پرسیدم حاج خانوم مواد آرایشی مصرف کردی گفت اصلاً مصرف نکردم روغنت چیه؟ دنبه . روغن دنبه کلسترول رو میاره پایین یکی از خیانت‌های طب سنتی به ما این بود که روغن دنبه را از غذا حذف کرد . پیرمرد داشتم در سن ۹۰ سالگی هر هفته ۲_۳ وعده آبگوشت می‌خورده با دنبه کاملش .  اول دنبه اش رو میخورده ، سالمه ، نه کلسترول رفته بالا نه تری گلیسیرید ، و در همان سن ۹۰ سالگی هم مرد بوده .

جهت درمان کلسترول میتوانید به مقاله ” درمان چربی خون و تری گلیسیرید ” مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که مقاله بسیار جامع و کاملی پیرامون جوانسازی پوست با عنوان ” جوان سازی پوست صورت در منزل ” تدیون شده است که پیشنهاد میکنیم حتما این مقاله را نیز مطالعه قرار دهید.

تمامی محصولاتی که در این کلیپ توسط دکتر خیراندیش، برای جوانسازی پوست صورت میگوید را می توانید به صورت مستقیم و با بهترین کیفیت و کاملا ارگانیک از مجموعه “اکسیر حیات” خریداری کنید.

توضیحات دکتر خیراندیش در مورد جوانسازی پوست را ببینید :

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.