عسل کلپوره، عسل زنبوردار محصول ارتفاعات هزار مسجد

395.000 تومان

✦ عسل کلپوره حاصل کندویی است که در مجاورت بوته های گیاه کلپوره قرار گرفته و زنبورهایش از شهد گل کلپوره تغذیه کرده اند

✔️ دارای تأییدیه آزمایشگاه کنترل کیفیت

✔️ منطقه و زمان برداشت عسل کلپوره : هزارمسجد؛ خراسان رضوی – تابستان

✔️ رنگ عسل کلپوره طبیعی : زرد روشن

✔️ ساکارز : 1

✔️ مناسب جهت بیماران : دیابتی و دارای زخم های دیابتی و زخم بستر

✔️ وزن : ۱۰۰۰گرم


ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان
ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان
توضیحات

خرید عسل کلپوره

تاییدیه آزمایشگاه عسل های طبیعی و زنبوردار

تاییدیه آزمایشگاه :

عسل کلپوره دارای تاییدیه آزمایشگاه می باشد و تمامی المان های حیاتی مورد بررسی قرار گرفته است.

میزان ساکارز عسل ها

میزان ساکارز :

ساکارز عسل، نام علمی قند عسل می‌باشد. عسل دارای قندهای مختلفی‌ست که در این میان ساکارز از اهمیت بیشتری برخوردار است. حد قابل قبول ساکاروز برای طبیعی بودن، کمتر از ۵ است. ساکرز این محصول 1 می باشد.

برداشت عسل ها در فصل تابستان

زمان برداشت :

عسل کلپوره در فصل تابستان از کوه های هزار مسجد خراسان رضوی برداشت می شود.

خواص عسل ها

خواص عسل کلپوره :

مناسب بیماران دیابتی، تقویت سیستم ایمنی بدن و رفع مشکلات پوستی. در ادامه می توانید به صورت مفصل با خواص این محصول آشنا شوید و در صورت تمایل اقدام به خرید آنلاین عسل کنید.

بازگشت کالا

در صورت خرید عسل کلپوره طبیعی از فروشگاه آنلاین ارگانیک شو این تضمین برای شما وجود دارد که عسلی با کیفیت عالی و طبیعی به دستتان برسد، همچنین در صورت نارضایتی امکان بازگشت آن هم وجود دارد.

عسل کلپوره ، خام حرارت ندیده :

معمولاً عسل های موجود در بازار را برای عدم رس بستن و شکرک نزدن، حرارت می دهند. این حرارت گاهاً تا ۶۰ درجه سانتی گراد می رسد. این امر باعث از بین رفتن کیفیت و آنتی اکسیدان ‌های موجود در عسل می شود. عسل خام نسبت به عسل های حرارت دیده دارای سطوح بالاتری از آنزیم‌ها، آنتی اکسیدان‌ها و خواص می باشد. وب سایت “ارگانیک شو” فقط اقدام به فروش عسل خام می کند. قیمت و خرید آنلاین عسل طبیعی

معرفی ویدیویی عسل کلپوره

پخش ویدیو

عسل کلپوره

عسل به عنوان یک غذای کامل از هر نوع و دسته ای که باشد ارزش غذایی بالایی دارد، زیرا حاصل یکی از بی نظیرترین سازو کارهای طبیعت است. همه مراحل تولید و عمل آوری آن در دل طبیعت صورت می گیرد و همین ویژگی، آن را به ماده‌ای بی رقیب تبدیل نموده است. متأسفانه برخی افراد با ارائه ترکیباتی شبه عسل که بدون دخالت زنبور تولید می گردد،سعی در سودجویی بیشتر دارند. عسل کلپوره که از قرار گرفتن کندوی عسل در منطقه ای با پوشش گیاهی گلپوره در ارتفاعات “هزار مسجد خراسان رضوی” به دست می آید، کاملا طبیعی و دارای خواص بسیاری است.

بهترین زمان مصرف

بین ۳ تا ۶ ماه اول بعد از تولید محصول

جنس بسته بندی

بسته بندی عسل ها پت و شیشه می باشد

برداشت عسل ها در فصل تابستان
شرایط نگهداری

دور از نور و گرما

محدوده سنی

برای تمامی افراد بالای ۲ سال

عسل کلپوره حاصل کندویی است که در که در مجاورت بوته های گیاه کلپوره قرار گرفته و زنبورهایش از شهد گل های موجود در این منطقه تغذیه کرده اند

خواص عسل کلپوره

1

تنوع عسل های موجود در ارگانیک شو

عسل یکی از بهترین و کامل ترین مواد غذایی است که طبیعت به ما هدیه می دهد. هم اکنون این محصول ارزشمند در تنوعی کم نظیر و با اصالتی تضمین شده به راحتی قابل دسترس شماست. ارگانیک شو جهت اطمینان شما در خرید، علاوه بر تأمین بدون واسطه از کندودار، درجه کیفی عسل را در آزمایشگاه های معتبر مورد ارزیابی قرار می دهد تا شما با خیال راحت از طعم طبیعت لذت ببرید و خرید عسل را بدون دغدغه انجام دهید.

خرید عسل طبیعی
2

رنگ عسل کلپوره

رنگ عسل نیز به منشأ اصلی شهد و گیاه مبدأ آن بستگی دارد. عسل های تیره تر، املاح معدنی بیشتری دارند و میزان کلسیم، پتاسیم، روی، منگنز، گوگرد و.‌‌.. در آن ها بیشتر است. منطقه برداشت و مدت نگهداری عسل نیز، طیف رنگی سفید روشن تا مایل به قهوه ای تیره را ایجاد می کند.

 

عسل کلپوره به رنگ زرد روشن است.

خرید عسل طبیعی
3

خواص درمانی عسل کلپوره

عسل طبیعی یکی از کاملترین غذاهای موجود در طبیعت است که گستره بسیار وسیعی به لحاظ کیفیت، تنوع، رنگ، عطر و بو و همچنین خواص درمانی را داراست. عسل در دستورهای غذایی مختلف کشورهای گوناگون و به شیوه های متفاوت مصرف می شود و در درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

عسل کلپوره که از قرار گرفتن کندوی عسل در منطقه ای با پوشش گیاهی "کلپوره" به دست می آید نیز دارای خواص بسیاری است. عسل کلپوره قند پایینی دارد و برای بیماران دیابتی قابل استفاده است. همچنین جهت ضماد بر روی زخم، بهترین انتخاب عسل کلپوره می باشد.

خرید عسل طبیعی
4

عسل کلپوره برای بیماران دیابتی

به دلیل پایین بودن میزان ساکارز عسل کلپوره، این عسل یکی از پرطرفدارترین عسل های موجود می باشد.

هر چند میزان قند طبیعی این عسل پایین است و افراد دیابتی نیز می توانند از آن استفاده کنند اما باید دقت داشت که در مصرف عسل افراط انجام نشود و در حد اعتدال استفاده گردد.

عسل کلپوره جهت زخم بیماری دیابت

استفاده از عسل در پانسمان زخم ها باعث از بین رفتن بوی بد زخم می‌شود. همچنین هنگام تعویض پانسمان، به زخم نمی‌چسبد و درد کمتری برای بیمار ایجاد می‌کند. یکی از ایده آل ترین عسل ها برای این منظور، استفاده از عسل کلپوره می باشد. در واقع تخصصی ترین عسل برای ضماد زخم دیابتی این عسل است. وجود قند پایین عسل و لطافت آن، باعث بهبود زخم و رفع جای آن می گردد. برای این منظور پس از پاکسازی محل زخم، مقداری عسل را به همراه پارچه استریل شده بر روی محل قرار دهید و پس از چند ساعت این کار را تکرار نمایید.

خرید عسل طبیعی
۵

عسل کلپوره جهت تقویت سیستم ایمنی بدن

این عسل دارای پراکسید هیدروژن است و همانند بسیاری از عسل ها دارای خاصیت ضد میکروبی قوی است. همچنین می تواند به جلوگیری از عفونت در سراسر بدن و تسکین سیستم ایمنی بدن شما کمک کند. افرادی که به طور مرتب از عسل کلپوره استفاده می ‌کنند، احتمال کمتری دارد که به انواع سرطان مبتلا شوند

خرید عسل طبیعی
۶

با گیاه کلپوره بیشتر آشنا شوید

گیاه کلپوره (یا مریم نخودی) به شکل بوته‌ای با گل‌های سفید و خوشبو می‌روید. سر شاخه‌های گلدار گیاه اثر مقوی، نیرودهنده و ضد تشنج دارد. زمان جمع آوری آن به تناسب شرایط محیطی بین ماه‌های خرداد و مرداد است. این گیاه بیشتر در نواحی بایر، سواحل سنگلاخی و ماسه‌زارها یافت می‌شود. در کشور ما پراکندگی وسیعی در نواحی مختلف شمال، جنوب، مغرب و مرکز ایران دارد.

نام علمی این گیاه Teucrium polium است. گیاه کلپوره علفی چند ساله است که به شدت پر از شاخه است و ساقه‌های آن‌ به سمت بالا از ۱۰ تا ۵۰ سانتی‌متر رشد می‌کند. تمام بخش‌های گیاه کلپوره دارای کرک‌های پتویی خاکستری، سفید و بلند تار ابریشمی است. از این گیاه جهت کنترل دیابت و کاهش قند خون و سایر مصارف دارویی استفاده می کنند.

کلام آخر

عسل به عنوان یک ماده غذایی کامل سرشار از انواع ویتامین ها و مواد معدنی است که مورد نیاز بدن می باشد. استفاده از انواع عسل های طبیعی در رژیم غذایی روزانه، راهی مطمئن برای بهره‌مندی از خواص بی نظیر این ماده غذایی ارزشمند می باشد.

نظرات (1)

1 دیدگاه برای عسل کلپوره، عسل زنبوردار محصول ارتفاعات هزار مسجد

 1. عباسی

  برای کودکان چند سال میشه استفاده کرد

  • مدیریت فروشگاه مدیر سایت

   با سلام
   از سنی که کودک غذای کمکی میخوره میتونید بهش بدید

   سالم باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *