خرید محصولات کتوژنیک 🔰 نوشیدنی، صبحانه و تنقلات

رژیم کتوژنیک (یا به طور خلاصه: رژیم کتو) یک رژیم کم کربوهیدرات و پر چربی است که مزایای زیادی برای سلامتی دارد. رژیم کتوژنیک در زمینه تسهیل، بهبود و پیشگیری از ابتلا به دیابت، سرطان، صرع و آلزایمر موثر عمل کند.

ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان
ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان

لیست کامل محصولات کتوژنیک

آرد نیمه آماده نان برانچی

قیمت اصلی 189.000 تومان بود.قیمت فعلی 150.000 تومان است.

آرد تخمه آفتابگردان آردینو

قیمت اصلی 99.000 تومان بود.قیمت فعلی 68.000 تومان است.

 پودر دانه چیا آردینو

قیمت اصلی 119.000 تومان بود.قیمت فعلی 89.000 تومان است.

شیر فندق با قند خرما نیچرلین

قیمت اصلی 30.000 تومان بود.قیمت فعلی 20.000 تومان است.

آرد نارگیل آردینو

98.000 تومان

نمک صورتی هیمالیا

65.000 تومان

محصولات کتوژنیک چیست؟

رژیم کتوژنیک همانطور که گفتیم یک رژیم کم کربوهیدرات و پرچربی است که شباهت های بسیاری به رژیم های اَتکینز و کم کربوهیدرات دارد. در این رژیم غذایی شما مصرف کربوهیدرات را شدیدا کاهش می دهید و آن را با چربی جایگزین می کنید. این کاهش کربوهیدرات بدن شما را در وضعیت متابولیکی به نام کتوزیس یا کتوز قرار می دهد.

کتوز یا کتوزیس چیست ؟

کتوز یا کتوزیس یک وضعیت متابولیک است که در آن بدن به جای کربوهیدرات از چربی به عنوان سوخت استفاده می کند.

این شرایط وقتی پیش می آید که شما مصرف کربوهیدرات ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهید و ذخیره گلوکز (قند) بدن تان را که منبع اصلی تامین انرژی سلول هاست کم می کنید.

مصرف محصولات کتوژنیک موثرترین راه برای رسیدن به کتوزیس است. به طور کلی، برای رسیدن به این حالت باید مصرف کربوهیدرات خود را به ۲۰ تا ۵۰ گرم در روز برسانید و بدن خود را با چربی ها، مثل گوشت، ماهی، تخم مرغ، خشکبار و روغن های سالم پر کنید.

رژیم کتوژنیک می تواند به کاهش وزن کمک کند

استفاده از محصولات کتوژنیک راهی موثر برای کاهش وزن و کاهش عوامل بیماری زاست. در اصل، تحقیقات نشان می دهند که اثربخشی رژیم کتوژنیک می تواند به اندازه رژیم کم چربی باشد. به علاوه، با داشتن این رژیم آنقدر احساس سیری می کنید که دیگر لازم نیست کالری های مصرفی تان را بشمارید یا حواس تان باشد که چقدر غذا می خورید.

رژیم کتوژنیک برای دیابتی ها و پیش دیابتی ها

اگر دیابت داشته باشید متابولیسم بدن تان تغییر می کند، قند خون تان بالا می رود و در عملکرد انسولین بدن تان اختلال ایجاد می شود. رژیم کتوژنیک می تواند به شما در کم کردن چربی اضافی بدن که یکی از عوامل اصلی دیابت نوع دوم، پیش دیابت و سندروم متابولیک است کمک کند. مطالعه ای قدیمی نشان داده که رژیم کتو باعث بهبود حساسیت به انسولین تا ۷۵% می شود.

 دیگر مزایای محصولات کتوژنیک برای سلامتی

🔰 بیماری قلبی: رژیم کتوژنیم می تواند به بهبود کردن عوامل خطرساز مانند چربی بدن، سطح کلسترول خوب، فشار خون و قند خون کمک کند.

🔰 سرطان: این رژیم در حال حاضر به عنوان درمانی تکمیلی برای سرطان تحت بررسی است چراکه ممکن است به کاهش رشد تومور سرطانی کمک کند.

🔰 آلزایمر:  محصولات کتوژنیک کتو ممکن است علائم آلزایمر را کاهش دهد و پیشرفت آن را کند کند.

🔰 صرع: تحقیقات نشان داده اند که رژیم کتوژنیک می تواند باعث کاهش قابل توجه تشنج ها در کودکان مبتلا به صرع شود.

جهت داشتن اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله ” همه چیز در مورد رژیم کتوژنیک ” مراجعه کنید.