خرید سبزی خشک خانگی و طبیعی【ارگانیک شو】

خرید انواع سبزی خشک کاملا طبیعی و با بسته بندی های بهداشتی زیر نظر اداره محترم غذا و دارو تضمین کیفیت و با استفاده از دستگاههای مدرن .

خرید سبزیجات خانگی و طبیعی

انواع سبزی خشک معطر

سبزی خشک معطر بامگاه محصولی کاملا سالم و بدون هیچگونه مواد نگهدارنده است.

سبزیجات معطر نوعی از سبزی هستند که دارای طعم و عطر فوق العاده می‌باشند. بیشتر کاربرد این سبزی‌‌‌‌‌‌ها‌ در غذا‌ها به عنوان ادویه و چاشنی است.

از سبزی معطرخشک شده برای خوش عطر نمودن غذاها و تهیه‌ی انواع دمنوش استفاده می‌شود. سبزی‌های معطر دارای انواع متفاوتی هستند از جمله نعناع ، شوید، ترخون، مرزه، گشنیز و… می‌باشد.

انواع سبزی خشک

سبزی خشک کوفته، سبزی خشک ترخون، سبزی خشک شوید، سبزی خشک مرزه، سبزی خشک نعنا، سبزی خشک پلویی، سبزی خشک ریحان، سبزی خشک گشنیز، سبزی خشک اسفناج، سبزی خشک کوکو، سبزی خشک شنبلیله، سبزی خشک قرمه و سبزی خشک آش ، لیست انواع سبزی خشک میباشند. تمامی این سبزی خشک ها کاملا سالم و طبیعی و فاقد مواد نگهدارنده و شیمیایی میباشند که میتوانید از وب سایت “ارگانیک شو” تهیه کنید.

درباره ارگانیک شو

ارگانیک‌شو شرکتی در حوزه تامین و توزیع محصولات طبیعی، ارگانیک و سالم میباشد که این امکان را به مصرف کننده میدهد تا بتواند انواع محصولات تازه را با حق انتخاب و تنوع بسیار بالا و با مناسب‌ترین قیمت داشته باشد. همچمنین شرکت ارگانیک شو از سال 1396 بصورت رسمی فعالیت خود را در زمینه عرضه و تولید محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک آغاز نموده است. بزرگترین هدف این شرکت ایجاد تحول در زمینه تغذیه و فرهنگ سازی تغذیه سالم در سطح جامعه است. ارگانیک‌شو زیر نظر انجمن ارگانیک ایران مشغول به خدمت رسانی است.

طبق ماده 12 فصل سوم جرایم رایانه ای هر گونه کپی برداری ممنوع و پیگیرد قانونی دارد.

شبکه های اجتماعی
سبد خرید

🟩 حضور " ارگانیک شو " در سیزدهمین نمایشگاه محصولات ارگانیک تهران - کلیک کنید 🟩

برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

۲۵ درصد تخفیف

😍 تمامی دیگ های سنگی با دسته مسی و منحصر به فرد

به مدت محدود😍