درمان سردی رحم با گیاهان دارویی و محصولات طبیعی【ارگانیک شو】

برای سردی رحم چه گیاهان دارویی بخوریم، گیاهان دارویی گرم کننده رحم، درمان سردی رحم دکتر خیراندیش، عوارض سردی رحم سردی، رحم و سبک زندگی

درمان سردی رحم در طب سنتی :

نظر دکتر خیراندیش پیرامون سردی رحم ؛

همین سردی موجود در رحم که موجب خون ریزی و درد در زنان در هنگام زمان قاعدگی میشه، ‌اگر ادامه پیدا کرد موجب سردی تخمدان میشود و ناباروری میده. خوراک گرمی میدیم تا رحم گرم بشه، بارور میشه اوج سردی رحم، ناراحتی از همبستری است. رازیانه بدیم درست میشه. سقف مصرف رازیانه چقدره؟ این قدری که سینه پر بشه، سینه پر شد گونه هم پر بشه، صورتت هم پر میشه یعنی چین و چروک و افتادگی گونه درمان میشه، گونه که پر شد یعنی بدن نشاط پیدا کرده است، این سقف مصرف است، بعضی ها دو ماه بعضی ها چهار تا شش ماه به این درمان میرسند.

 

گیاهان دارویی گرم کننده رحم :

بیشترین توصیه دکتر خیراندیش مصرف رازیانه میباشد. رازیانه بدیم درست میشه. سقف مصرف رازیانه چقدره؟ این قدری که سینه پر بشه، سینه پر شد گونه هم پر بشه، صورتت هم پر میشه یعنی چین و چروک و افتادگی گونه درمان میشه، گونه که پر شد یعنی بدن نشاط پیدا کرده است، این سقف مصرف است، بعضی ها دو ماه بعضی ها چهار تا شش ماه به این درمان میرسند.

توصیه های درمانی برای رحم با مزاج گرم :

استفاده از رطوبت بخش ها برای رفع عارضه خشکی به وجود آمده

توصیه های درمانی برای رحم با مزاج سرد :

استفاده از گرم کننده ها و خشک کننده ها و همچنین بادکش گرم میتواند مفید باشد .

توصیه های درمانی برای رحم با مزاج مرطوب :

رطوبات اضافی باید با قی و یا اسهال از بدن خارج شود . مسهل عام میتواند بسیار موثر باشد .

توصیه های درمانی برای رحم با مزاج خشک:

از غذاهایی که مرطوب زا هستند استفاده کنید . شیر بادام، آش، شربت بنفشه و نیلوفر و مالشعیر طبی جز این غذاها هستند . مدت زمان طولانی در استفاده موثر خواهد بود.

عوارض سردی رحم :

عوارض مزاج گرم ؛ رحم این رحم قادر به نگهداری نطفه نخواهد بود.

عوارض مزاج سرد رحم : نازایی و بند آمدن خون حیض

عوارض مزاج مرطوب رحم : به دلیل مرطوب بودن باعث لیز خورد منی شده و جنین در اوایل بارداری سقط خواهد شد .

عوارض مزاج خشک رحم : قطع عادت ماهانه و عدم بارداری و همچنین سقط جنین در صورت بارداری از عوارض این نوع مزاج رحم میباشد.

جهت مشاهده ویدیوی دکتر خیراندیش و دکتر روازاده پیرامون درمان سردی رحم و همچنین توضیحات تکمیلی پیرامون این بیماری در طب سنتی به مقاله ” درمان سردی رحم در طب سنتی ” مراجعه کنید.

درباره ارگانیک شو

ارگانیک‌شو شرکتی در حوزه تامین و توزیع محصولات طبیعی، ارگانیک و سالم میباشد که این امکان را به مصرف کننده میدهد تا بتواند انواع محصولات تازه را با حق انتخاب و تنوع بسیار بالا و با مناسب‌ترین قیمت داشته باشد. همچمنین شرکت ارگانیک شو از سال 1396 بصورت رسمی فعالیت خود را در زمینه عرضه و تولید محصولات سالم، طبیعی و ارگانیک آغاز نموده است. بزرگترین هدف این شرکت ایجاد تحول در زمینه تغذیه و فرهنگ سازی تغذیه سالم در سطح جامعه است. ارگانیک‌شو زیر نظر انجمن ارگانیک ایران مشغول به خدمت رسانی است.

طبق ماده 12 فصل سوم جرایم رایانه ای هر گونه کپی برداری ممنوع و پیگیرد قانونی دارد.

شبکه های اجتماعی
سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

خرید محصولات بدون گلوتن 😍

انواع ماکارونی، تنقلات، نوشیدنی، نان و پاستیل