ویدیو

تقویت حافظه در طب سنتی توسط دکتر خیراندیش

تقویت حافظه

تقویت حافظه در طب سنتی - دکتر خیراندیش

دکتر خیراندیش در این ویدیو چه میگوید ؟

تقویت حافظه در طب سنتی برای ایام امتحانات

یک نفر که امشب شب امتحانش هست، حق نداره شب رو غذای سرد مزاج بخوره . غذای شب امتحان غذای گرم مزاج است. غذای سرد مزاج مغزت رو سرد می کنه هرچی اطلاعات داری فراموش می‌کنی. شنیدید میگن اگر ترشی نخوری یه چیزی میشی. چرا ؟ چون ترشی مغز و سرد میکنه وقتی مغز سرد شد توان تمرکز از دست میره . توان تمرکز از دست رفت اولویت‌های فکریتون بهم میپاشه و نابجا کاراتون رو انجام میدید زحمت کشیدین ولی به جایی نرسیدین تو مغزم همینطوره  . شب امتحان را غذای گرم بخورین عطر طبیعی گرم استفاده کنید.

جهت خرید عطر طبیعی با طبع گرم میتوانید از طریق وب سایت اکسیر حیات اقدام کنید . اکسیر حیات اولین و تنها تولید کننده عطر ارگانیک با مجوز و تاییده آزمایشگاه مرکزی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی(پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی) در کشور میباشد.

تقویت حافظه کودکان در طب سنتی توسط دکتر خیراندیش با بادام

به بچه هاتون غذای گرم مزاج بدین. اگه بچه هاتون خیلی گرم مزاج هستند، پایش گرمی باشه یک مقدار سردی کنارش باشه. غذاهای سرد مزاج اصلاً نه چون تمام اندوخته‌هاشو فراموش خواهد کرد. اگر اهل فکر هستید، توان تمرکز زیادی نیاز دارید، سعی کنید از مغزها به خصوص از بادام استفاده کنید. سه عدد بادام روزانه غذای مغز انسان را تامین می‌کند. همین بادام درختی منتهی بادام خام . بادام را حتما خودتون بشکنید. بادام شکسته ها رو استفاده نکنید، چون بادام و گردو در معرض نور آسیب می‌بینند، خراب میشن بهترین جایه تاریکی خود جعبه بادامه پوست خشکش. اگر توجه کرده باشید مزه بادام شکسته با بادام تازه متفاوته خاصیتشم متفاوته. حالا آنهایی که آپارتمان نشین هستید یک جشن بادام شکنی بگیرید، یک مقدار یک جای دیگه بادام بشکنید روسرهمسایه ها نشکنید، ولی بادام را آرام‌آرام بجوید مثل آدامس برای هر دانه بادام ۳ تا ۵ دقیقه وقت صرف کنید، مثل سیب زمینی بادام نخورید. این خیلی مهمه جذب بزاقی اهمیت ویژه‌ای داره در بادام و خیلی از غذاها به خصوص در بادام.

دوز مصرف بادام برای هر کس ۳ عدد هست من به احترام پرخوری ایرانی‌ها ۱۴ تا میدم ۱۴ تا بادام بخورید هیچی هم اگر نخورید این غذای کامل شماست

تقویت حافظه با گردو و بادام

جهت آشنایی با مزاج انواع خوراکی ها و مصلحات آن ها ( گوشت‌ها، میوه‌ها، سبزیجات و … ) پیشنهاد میکنیم به مقاله مزاج خوراکی ها مراجعه کنید.

تقویت حافظه در طب سنتی توسط دکتر خیراندیش با مویز

مویز روزی ۲۱ دانه خیلی مهمه . کشمش سیاه انگور شاهونی که کشمش می کنند بخورید خیلی ارزش داره . میگن فرعون ششصد سال عمر کرد فقط کشمش میخورد ارزش زیادی داره برای حفظ سلامت تن . اما نسخه اختصاصی که خوبه همه یاد بگیرند و معمولاً این اتفاق تو همه خونه ها میوفته این است یک قاشق مرباخوری بارهنگ داخل یک لیوان عرق نعنا ۱۰ دقیقه بجوشانیم و یک قاشق عسل بهش اضافه میکنیم و روزی یک لیوان بخورند این طول مدت درمان ۴۰ روز معمولاً طراحی میشه اگر سطح رفلاکس خیلی زیادتر باشد طول درمانشو همین نسخه رو ادامه میدیم بهترین شب ها میل شود و قبل غذا باشه بهتره . دوز مصرف بادام برای هر کس ۳ عدد هست من به احترام پرخوری ایرانی‌ها ۱۴ تا میدم ۱۴ تا بادام بخورید هیچی هم اگر نخورید این غذای کامل شماست.

خرید مویز ایرانی

جهت خرید مویز ایرانی با بهترین کیفیت و همین طور خرید عسل طبیعی مورد تایید آزمایشگاه میتوانید از طریق وب سایت اکسیر حیات اقدام کنید.

درمان تکمیلی

تقویت حافظه در طب سنتی

یکى از انواع ویتامین‏ هائى که در تنظیم سلسله اعصاب خصوص مغز دخالت تام دارد، ویتامین ب است. بطورى که بیشتر مبتلایان بجنون و اختلالات مغزى را چون تحت معاینه قرار دادند (درمان جنون در طب سنتی توسط دکتر خیراندیش) ، دچار این کمبود یافته‏ اند و با همین ویتامین معالجه شده ‏اند، ولى در مقابل اشخاص زیادى نیز دیده شده‏ اند که مصرف این نوع ویتامین در آنها نتیجه معکوس بخشیده و اختلالاتى بوجود آورده است. این آزمایش نشان داده است که کمبود این ویتامین علت تامه اختلالات عصبى (مغزى) نیست، بلکه کمبود مواد دیگرى نیز مؤثر است که از آن جمله آدنین و سیتوزین میباشد و این دو ماده در بسیارى از غذاها مانند جگر و قلوه و مغز گوسفند و گوساله بحد کافى وجود دارد. جز اینکه مرتب خوردن این غذاها و لو بمقدار کم عکس العمل سوء دارد : خون را غلیظ میکند اشتهاى بغذا را کم و کبد را تنبل، صفرا را زیاد مینماید و مرتب نخوردن آن نتیجه مطلوب نمیدهد.
هلیله سیاه و زرد و ملاس سیاه و شکر سرخ و نبات هندى که آن را از شکر سرخ و گاهى از نیشکر میسازند داراى خواص فوق هستند بدون آنکه مداومت آنها عوارض نامطلوبى ایجاد کند.

محصولی ویژه جهت تقویت حافظه در طب سنتی ، معجون تقویت حافظه میباشد

توضیحات دکتر خیراندیش در مورد تقویت حافظه در طب سنتی را ببینید :

محصولات مرتبط :

تمامی محصولاتی که در این کلیپ توسط دکتر خیراندیش، برای تقویت حافظه میگوید را می توانید به صورت مستقیم و با بهترین کیفیت و کاملا ارگانیک از مجموعه “اکسیر حیات” خریداری کنید.

توجه : این وب سایت هیچ ارتباطی به دکتر خیراندیش ندارد و به صورت مستقل عمل میکند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *