ویدیو

درمان بیماری چشم با عسل | دکتر خیراندیش

درمان بیماری چشم با عسل | دکتر خیراندیش

درمان بیماری های چشم در طب سنتی

در این مقاله ابتدا توضیحات دکتر خیراندیش را خواهید دید و درمانی که ایشان ارائه میکنند. سپس توضیحات تکمیلی درمان بیماری های چشم را در طب سنتی خواهید دید و در انتها ویدیوی دکتر را میتوانید به صورت کامل مشاهده کنید.

درمان بیماری های چشم با دکتر خیراندیش

پیر چشمی : سرکه انگبین میخوری یک ماه بعد حجامت عام یک مرحله ، حجامت پشت گوش دو هفته بعدش و حجامت تمپورال دو هفته بعدش ، باعث افزایش نور چشم میشه .

شستشوی چشم با عرق رازیانه ، توی عرق رازیانه پلک بزنیم ، عرق هر چه غلیظ تر بهتر ، اصلن به شستشوی چشم عادت کنید. هفته ای یکی دو بار این کار را انجام بدید. برای پیشگیری از پیر چشمی و کاهش بینایی سرمه به طور کلی بهترینش سرمه سنگ و سرمه بادامه .  یک بادام سوزن توش کنید بسوزانید ، دودشو زیر نعلبکی کنید ، میشه سرمه شب به چشماتون بکشید سرمه هم اقایون باید به کار بگیرند، هم خانم ها این برای افزایش نور چشم است.

جهت خرید سرکه انگبین کاملا عسل، خرید عرق رازیانه غلیظ و خرید سرمه میتوانید از طریق وب سایت ارگانیک شو اقدام کنید.

توضیحات تکمیلی :

انواع بیماری های چشم

چشم معمولا توسط انواع قارچ، باکتری و یا ویروس ها دچار آسیب میشود و هر کدام از این موارد ، چشم را دچار مشکلات جدی میکند. معمولا عوارضی مانند تورم، قرمزی بیش از حد، مشکلات بینایی و عفونت در اطراف بافت نرم پلک چشم را در پی خواهند داشت. رایج ترین نوع عفونت چشم ورم ملتحمه پرده میباشد. این بیماری خاص معمولا بر اثر آلرژی و یا ویروس به وجود می‌آید.

توضیحات تکمیلی :

علل رایج بیماری های چشم و عفونت چشم چیست ؟

عفونت چشم به شدت مسری میباشد. این بیماری معمولا بیشتر برای بچه ها اتفاق میافتد و چنانچه کودک در معرض سایر کودکان قرار داشته باشد ، به راحتی همه افراد دچار این بیماری میشوند. شدت مسری بودن اینقدر شدید میباشد که حتی کودک درون رحم مادر نیز، از مادر این بیماری را به ارث خواهد برد.

استفاده از لنزهای پزشکی :

چنانچه از لنز استفاده میکنید، از قوانین خاص آن ها در هنگام استفاده پیروی کنید . با توجه به لمس شدن مستقیم آن توسط دست ، احتمال انتقال قارچ و یا باکتری بسیار زیاد میباشد.

چنانچه دچار بیماری آب مروارید چشم شده اید ، میتوانید جهت مشاهده درمان آن توسط دکتر خیراندیش به مقاله “درمان و جلوگیری از آب مروارید با طب سنتی” مراجعه کنید.

پیشنهاد میشود جهت مشاهده و مقایسه بیش از ۱۵ نوع عسل کاملا ارگانیک و همچنین ۲۰ نوع از بهترین عسل های خام و حرارت ندیده به لینک ”  خرید عسل ارگانیک ” مراجعه کنید.

توضیحات تکمیلی :

علائم رایج عفونت چشم چیست ؟

خارش ادامه دار در چشم ها

پوسته پوسته شدن پلک ها

احساس ناراحتی و درد در چشم ها

دید تار، عفونی شدن چشم ها و حساسیت به نور

تورم در چشم ها ، پلک ها و بافت اطراف و همچنین حس خشکی در چشم ها

 

توضیحات تکمیلی :

روش های مناسب جهت درمان عفونت چشم در طب سنتی

استفاده از چای بابونه و درمان عفونت چشم در طب سنتی

نکته : این روش برای مشکل ورم ملتحمه آلرژیک مناسب نیست.

روش درمان اینگونه است که ابتدا دو لیوان آب را بجوشانید سپس دو عدد چای بابونه کیسه ای ، مقدار دو قاشق غذا خوری شکوفه گل همیشه بهار خشک و در انتها دو قاشق غذا خوری تخم رازیانه خرد شده را به آب جوشیده اضافه کنید. پس از خنک شدن آب دو عدد چای کیسه ای را بردارید و آب آن ها را بگیرید و دو طرف چای ها را با عسل آغشته کنید. حال وقت آن است که این چای ها را روی چشمانتان قرار دهید و حدود ۱۰ دقیقه صبر کنید. کافی است اینکار را در طول روز ۲ بار انجام دهید.

درمان عفونت چشم در طب سنتی

استفاده از ریحان و درمان عفونت چشم در طب سنتی

این گیاه به دلیل آرام بخشی و ضد تحریکی، میتواند در روند درمان عفونت چ وشم مقابل رادیکال های آزاد و آسیب های محیطی کمک کننده باشد.

روش درمان به اینگونه است که پس از اینکه به مدت ۱۰ دقیقه گیاه ریحان را در آب جوش خیساندید، یک پد نخی را به عنوان کمپرس کننده استفاده کنید و این پد را با آب به دست آمده آغشته کنید.

درمان عفونت چشم در طب سنتی با استفاده از ریحان

استفاده از گل عینک و درمان عفونت چشم در طب سنتی

یکی از گیاهان سنتی که از قدیم برای درمان این بیماری مورد استفاده قرار میگرفته است، این گل میباشد.

روش درمان به اینگونه است که سه قطره از گل عینک را در طول روز و ۳ مرتبه در چشم میچکانید.

درمان عفونت چشم در طب سنتی با استفاده از گل عینک

ویدیو درمان بیماری های چشم توسط دکتر خیراندیش را ببینید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *