روغن جینسینگ بهبود اختلالات نعوذ آقایان

85.000 تومان

✔️ روغن جینسینگ از فرآیند روغنگیری از گیاه جینسینگ بر پایه روغن کنجد تهیه شده است

✔️ ویژگی: مفید جهت تقویت قوای جنسی، بهبود اختلالات آقایان، تقویت پوست و مو

✔️ رنگ: زرد متمایل به قرمز

✔️ حجم: ۳۰ سی سی


ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان
ضمانت کالای طبیعی و ارگانیک ارسال رایگان خرید بالا ۷۰۰ هزار تومان عضو رسمی انجمن ارگانیک کشور پرداخت آنلاین مجهز به درگاه امن بانک پارسیان
توضیحات

با توجه به بیان اغراق آمیز فواید این روغن در سایر وب سایت ها، تصمیم گرفتیم تا توضیحات این محصول را از منابع موثق علمی و پزشکی ترجمه و ویرایش کنیم تا کاربر محترم، با خواص واقعی محصول آشنا شود. (منبع در انتهای مقاله)

خرید روغن جینسینگ

❖❖❖ توجه ❖❖❖

روغن های تولید شده در مجموعه ارگانیک شو بدون پایه (در موارد بسیار محدود روغن ها با پایه می باشند که در توضیحات محصول به آن اشاره شده است) و با شیوه ای کاملا نوین تولید می شوند. به همین دلیل برخی از روغن ها کاملا جدید برایتان خواهد بود.

همچنین بعضی از این روغن ها منطبق با استاندارد ملی ارگانیک ایران با کد PARS_CERT_08_810_01_02  تولید می شوند که از این لحاظ با افتخار اولین تولید کننده روغن ارگانیک کشور می باشیم. در ادامه جهت آشنایی با خواص این محصول با ما همراه باشید.

فواید استفاده از روغن جینسینگ چیست؟

جنسینگ قرنهاست که در طب سنتی چین مورد استفاده قرار می گیرد. این گیاه کوتاه و کند رشد، با ریشه های گوشتی بر اساس مدت زمانی که رشد کرده به سه دسته طبقه بندی می شود : تازه، سفید یا قرمز

جینسینگ تازه قبل از 4 سالگی برداشت می شود، جنسینگ سفید بین سال چهارم و ششم و جنسینگ قرمز بعد از 6 سالگی گیاه برداشت می شود. دو نوع از این گیاه وجود دارد، اما رایج ترین آن جینسینگ آمریکایی و جینسینگ آسیایی است. جینسینگ های آمریکایی و آسیایی در میزان تجمع ترکیبات فعال و تاثیرشان بر روی بدن متفاوتند. تصور می شود جنسینگ آمریکایی به عنوان ماده ای آرام بخش عمل می کند در حالی که نوع آسیایی آن خواص نیروبخش دارد. این گیاه انواع مختلفی دارد اما رایج ترین آن جنسینگ آمریکایی است. جنسینگ دارای دو ترکیب قابل توجه است: جینسنوسید و جنتونین. این ترکیبات یکدیگر را کامل می کنند و فواید زیادی برای سلامتی دارند. در زیر به هفت خاصیت اثبات شده روغن جینسینگ اشاره می کنیم.

ترکیبات🔰 روغنگیری از گیاه جینسینگ بر پایه روغن کنجد
پایه روغنی🔰 روغن کنجد
رنگ🔰 زرد متمایل به قرمز
طبع🔰 گرم و خشک
مناسب جهت🔰 مفید جهت تقویت قوای جنسی، بهبود اختلالات جنسی آقایان، تقویت پوست و مو
سرشار از آنتی اکسیدان و کاهش التهاب

جینسینگ دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی مفید و خواص ضد التهابی است. برخی از مطالعات نشان می دهند که عصاره جنسینگ و جینسنوسید می تواند جلوی التهاب را گرفته و ظرفیت آنتی اکسیدانی را در سلول ها افزایش دهند. برای مثال در تحقیقی مشخص شد که  روغن جینسینگ قرمز کره ای التهاب را کاهش داده و فعالیت آنتی اکسیدانی را  در سلول های پوستی افراد مبتلا به اگزما کاهش می دهد. این نتایج در انسان ها نیز رضایت بخش است.

در آزمایشی دیگر 18 ورزشکار مرد جوان به مدت هفت روز، روزانه 2 گرم از عصاره جینسینگ قرمز کره ای استفاده کردند. مردانی که شاخص های التهابی مشخصی داشتند،  بعد از ورزش مورد آزمایش قرار گرفتند. این شاخص در بدن آن ها نسبت به کسانی که از عصاره جنسینگ استفاده نکرده بودند بسیار پایین تر بود. و تا 72 ساعت بعد از ورزش در بدن باقی مانده بود. اما باید توجه داشت گروه دوم گیاه دارویی دیگری را دریافت کرده بودند و بنابراین نتایج را با کمی خطا باید در نظر گرفت. در تحقیقی دیگر بر روی 71 زن یائسه نشان داده شد که استفاده از 3 گرم جینسینگ قرمز به مدت 12 هفته فعالیت آنتی اکسیدانی را بالا  و شاخص های استرس اکسایشی آن ها را کاهش می دهد.

 

روغن جینسینگ بهبود اختلالات نعوذ آقایان
بهبود عملکرد مغز

جینسینگ می تواند عملکردهای مغز مانند حافظه، رفتار و خلق و خو را بهبود بخشد. برخی مطالعات حیوانی و آزمایشگاهی نشان می دهد که ترکیبات موجود در جینسینگ مانند جینسنوسیدز از مغز در برابر آسیبی که توسط رادیکال های آزاد بوجود آمده دفاع می کند. در یک تحقیق بر روی 30 فرد سالم به مدت چهار هفته روزانه 200 میلی گرم پاناکس جینسینگ داده شد. در پایان تحقیق آثاری از سلامت روانی، عملکرد اجتماعی و بهبود روحیه در آن ها مشاهده شد. اما این فواید بعد از 8 هفته ناپدید می شوند و نشان می دهند که تاثیرات جنسینگ بعد از گذشتن زمان کاهش می یابد. در تحقیقی دیگر بر روی نحوه تاثیر گذاری پاناکس جینسینگ 200 یا 400 میلی گرمی بر روی عملکرد ذهنی، خستگی ذهنی و میزان قند خون در سی فرد بالغ سالم آزمایش شد.

افرادی که 200 میلی گرم جنسینگ مصرف کرده بودند در مقایسه با افرادی که 400 میلی گرم جنسینگ مصرف کرده بودند  عملکرد ذهنی بهتری داشتند و خستگی ذهنی شان بیشتر برطرف  شده بود. امکان دارد جنسینگ در جذب قند خون توسط سلول ها کمک کرده و عملکرد ذهنی را ارتقا داده باشد. اما مشخص نیست که چرا دوز پایین تر از دوز بالاتر تاثیرگذاری بیشتری داشته است. به علاوه در مطالعه ای دیگر تاثیرات مثبت جنسینگ بر عملکرد مغز و رفتار در افراد مبتلا به بیماری آلزایمر مشخص شد.

بهبود اختلالات نعوذ در آقایان

تحقیقات نشان می دهند جنسینگ می تواند جایگزین مفیدی برای درمان اختلالات نعوظ در مردان باشد. به نظر می رسد که ترکیبات موجود در جنسینگ از استرس اکسایشی در رگ ها و بافت های آلت مردان محافظت کرده و به عملکرد طبیعی آن کمک می کند. به علاوه مطالعات نشان می دهند که جنسینگ باعث تولید  اکسید نیتریک  می شود که ترکیبی است که به انبساط عضلات آلت و افزایش گردش خون  کمک می کند. در تحقیقی مشخص شد مردانی که از جینسینگ قرمز کره ای استفاده کرده اند  در اختلالات نعوظ 60 درصد بهبود را تجربه کرده اند و در مقایسه مردانی که برای درمان این اختلال، دارو مصرف کرده اند 30 درصد بهبود یافته اند. به علاوه، در مطالعه ای دیگر بر روی 86 مرد مبتلا به اختلال نعوظ بعد از مصرف 1000 میلی گرم از عصاره ی جنسینگ  به مدت هشت هفته رضایت مندی زیادی حاصل شد. با این حال مطالعات بیشتری برای نتیجه گیری کردن در مورد اثرات جنسینگ بر روی اختلالات نعوظ لازم است.

خرید روغن جینسینگ
تقویت سیستم ایمنی بدن

جنسینگ دستگاه ایمنی را تقویت می کند. تحقیقاتی در مورد تاثیرات جینسینگ بر روی سیستم ایمنی بیماران سرطانی که تحت عمل جراحی یا شیمی درمانی قرار می گیرند، انجام شده است. افرادی که بعد از جراحی سرطان معده به مدت دو سال 4500 میلی گرم جنسینگ مصرف کرده بودند عملکرد دستگاه ایمنی آنها بالاتر رفته و عود علائم در آنها کاهش یافته بود.  در مطالعه ای دیگر بر روی تاثیرات عصاره جنسینگ قرمز بر روی شاخص های دستگاه ایمنی در افرادی که سرطان پیشرفته ی معده داشته یا بعد از جراحی مورد شیمی درمانی قرار گرفته بودند تحقیق شد.  بعد از سه ماه، افرادی که عصاره جینسینگ قرمز دریافت کرده بودند، شاخص های دستگاه ایمنی بهتری نسبت به گروه کنترل داشتند. به علاوه تحقیقات نشان می دهند افرادی که جنسینگ مصرف می کنند 35 درصد شانس بیشتری برای زندگی سالم به مدت پنج سال بعد از جراحی را داشته و 38 درصد نرخ زنده ماندن آنها نسبت به کسانی که جنسینگ مصرف نمی کنند بالاتر است. به نظر می رسد که عصاره جنسینگ می تواند تاثیرات واکسن هایی نظیر آنفولانزا را بالا ببرد. با اینکه این مطالعات نشان از بهبود شاخص های دستگاه ایمنی در افراد سرطانی می دهد، تحقیقات بیشتری برای نشان دادن تاثیرگذاری جنسینگ در مقاومت علیه عفونت ها در افراد سالم نیاز است.

موثر در برابر سرطان

جینسینگ در کاهش ریسک ابتلا به برخی سرطان ها مفید است. جینسنوسیدز موجود در این گیاه التهاب را کاهش می دهد و محافظت آنتی اکسیدانی بوجود می آورد. چرخه سلولی فرایندی است که توسط آن سلول ها به طور طبیعی رشد کرده و تقسیم می شوند.  در بازبینی مطالعات این نتیجه گفته شد که افرادی که جنسینگ مصرف می کنند 16 درصد ریسک ابتلا به انواع سرطان در آنها کمتر است. به علاوه مشاهدات نشان می دهند افرادی که جنسینگ مصرف می کنند کمتر در معرض ابتلا به برخی از انواع سرطان مانند سرطان لب، دهان، مری، معده، کولون، کبد و ریه هستند. جنسینگ همچنین سلامت افراد تحت شیمی درمانی را ارتقا می دهد، عوارض جانبی شیمی درمانی را کم کرده و اثر برخی از داروها را بالا می برد. با آنکه نتایج نشان می دهند جنسینگ در جلوگیری از ابتلا به سرطان مفید است اما این نتایج جامع نیست.

روغن مناسب پوست

سایر خواص روغن جینسینگ

 

🔰 جلوی خستگی را می گیرد و سطح انرژی را بالا می برد

جنسینگ به مبارزه با خستگی و افزایش انرژی کمک میکند. مطالعات فراوان بر روی حیوانات نشان می دهد که برخی از ترکیبات موجود در جینسینگ مانند پلی ساکاریدها و الیگو پپتید ها با خستگی مقابله می کنند. در مطالعه ای که بر روی 90 نفر مبتلا به خستگی مزمن انجام شد، روزانه 1 تا 2 گرم جنسینگ به آنها داده شد. افرادی که جنسینگ مصرف کرده بودند خستگی فیزیکی و ذهنی کمتری را تجربه کرده بودند و همچنین میزان استرس اکسایشی در بدن آنها کاهش یافته بود. همچنین مکملهای جینسینگ نه تنها به کاهش خستگی کمک میکند بلکه فعالیت فیزیکی را نیز تقویت می کند.

🔰 قند خون را پایین می آورد

جنسینگ در کنترل قند خون در افرادی که دیابت دارند و در  افراد غیر دیابتی مفید است. جنسینگ های آمریکایی و آسیایی باعث ارتقای عملکرد سلولهای لوزالمعده، افزایش تولید انسولین و تقویت جذب قند خون در بافتها می شود. به علاوه مطالعات نشان می دهند که عصاره جنسینگ در افراد دیابتی باعث مقابله با رادیکالهای آزاد می شود. در آزمایشی 6 گرم جینسینگ قرمز کره ای به همراه داروی ضد دیابت به 19 نفر با دیابت نوع 2 داده شد. آنها در کمال تعجب توانستند در یک دوره 12 هفته ای قند خونشان را کنترل کنند. آنها همچنین 11 درصد کاهش در قند خون، 38 درصد افزایش در انسولین ناشتا و 33 درصد افزایش در حساسیت به انسولین را تجربه کردند. تحقیقی دیگر نشان داد که جنسینگ آمریکایی سطح قند خون را در 10 فرد سالم بعد از مصرف نوشیدنی شیرین آزمایشی ارتقا میدهد. به نظر می رسد که جینسینگ قرمز تخمیر شده در کنترل موثر قند  خون بهتر عمل میکند. جینسینگ تخمیر شده با کمک باکتریهای زنده ای که  جینسنوسید  را به ماده ای قابل جذب تر تبدیل می کند، تولید می شود. در واقع مصرف روزانه 2.7 گرم جینسینگ قرمز تخمیر شده در کاهش قند خون و افزایش میزان انسولین بعد از صرف غذای آزمایشی موثر است.

🔰 راحت می توان آن را  به رژیم غذایی اضافه کرد

ریشه جینسینگ را به شیوه های مختلفی میتوان مصرف کرد. میتوان آن را خام خورد یا به آرامی بخار داد و نرم کرد. میتوان همچنین با دم کردن آن چای درست کرد. کافی است آب داغ را به جنسینگ ها خرد شده اضافه کرده و اجازه دهیم چند دقیقه باقی بمانند. جنسینگ را میتوان به غذاهای مختلف از جمله سوپها اضافه کرد. عصاره جنسینگ به شکل پودر، قرص، کپسول و روغن موجود است. اینکه چقدر باید مصرف کنید به نتیجه ای که میخواهید بگیرید بستگی دارد. مصرف روزانه 1 تا 2 گرم از ریشه جنسینگ یا 200 تا 400 میلی گرم از عصاره آن پیشنهاد می شود. بهتر است با دوز پایینی که حاوی 2 تا 3 درصد جینسنوسید است شروع کنید و برای گرفتن نتایج و  جذب بیشتر قبل از غذا آن را مصرف کنید.

بازگشت کالا

در صورت خرید روغن های گیاهی و درمانی از فروشگاه آنلاین ارگانیک شو این تضمین برای شما وجود دارد که محصولی سالم با کیفیت عالی و طبیعی به دستتان برسد، همچنین در صورت نارضایتی امکان بازگشت آن وجود دارد.

خطرات و هشدارها

 

بر اساس تحقیقات، جینسینگ بی خطر است و عوارض جانبی شدیدی ندارد. اما افرادی که داروی دیابت مصرف می کنند باید سطح قند خونشان را پایش کنند تا مطمئن شوند که قندشان زیاد پایین نیاید. به علاوه جینسینگ اثرگذاری داروهای ضد انعقاد خون را کم می کند. به همین دلیل قبل از استفاده از آن با پزشک خود مشورت کنید. به دلیل کمبود مطالعات ایمنی، جینسینگ در کودکان یا زنان باردار یا شیرده توصیه نمی شود. استفاده طولانی از جنسینگ میزان اثرگذاری آن را در بدن کاهش می دهد. برای استفاده حداکثری از فواید آن باید آن را در یک چرخه 2 تا 3 هفته ای و یک هفته استراحت در بین آن مصرف کنید.

نظرات (1)

1 دیدگاه برای روغن جینسینگ بهبود اختلالات نعوذ آقایان

 1. مالک تأیید شده 989113917454 (خریدار محصول)

  سلام این روغن به صورت خوراکی برای خانمها قابل استفاده هست؟مقدار و چگونگی مصرف را بفرمایید.

  0
  0
  • مدیریت فروشگاه مدیر سایت

   با سلام
   بله روزانه 1 تا 3 ق چ بصورت مضمضه میتونید خوراکی مصرف کنید
   سالم باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *