روغن جینسینگ بهبود اختلالات نعوذ آقایان

۸۵.۰۰۰ تومان

✔️ روغن جینسینگ از فرآیند روغنگیری از گیاه جینسینگ بر پایه روغن کنجد تهیه شده است

✔️ ترکیبات: روغن جینسینگ بر پایه روغن کنجد

✔️ جهت سهولت استفاده از روغن، یک عدد قطره چکان نیز به همراه کالا ارسال میشود

✔️ ویژگی: مفید جهت تقویت قوای جنسی، بهبود اختلالات آقایان، تقویت پوست و مو

✔️ رنگ: زرد متمایل به قرمز

✔️ حجم: ۵۰ سی سی

✔️ دارای ضمانت بازگشت وجه

ارسال رایگان سبد خرید بالای ۷۰۰ هزار تومان

دارای نماد اعتماد الکترونیک (اینماد)

ضمانت کالای طبیعی، بدون مواد شیمیایی

امکان خرید حضوری و تست محصول

توضیحات

🔰 خرید روغن جینسینگ :

با توجه به بیان اغراق آمیز فواید “روغن جینسینگ” در سایر وب سایت ها، تصمیم گرفتیم تا توضیحات این محصول را از منابع موثق علمی و پزشکی بیان کنیم تا خواننده مطلب، با خواص واقعی محصول آشنا شود. (منبع در انتهای مقاله)

❖❖❖ توجه ❖❖❖

روغن های تولید شده در مجموعه ارگانیک شو بدون پایه (در موارد بسیار محدود بنا به درخواست مشتریان تولید روغن ها با پایه میباشد که در توضیحات محصول به آن اشاره شده است) و با شیوه ای کاملا نوین تولید میشوند که نمی توان جای دیگری آن ها را یافت. بعضی از این روغن ها منطبق با استاندارد ملی ارگانیک ایران با کد PARS_CERT_08_810_01_02  میباشند که از این لحاظ با افتخار اولین تولید کننده روغن ارگانیک کشور میباشیم. در ادامه جهت آشنایی با خواص این محصول با ما همراه باشید.

روغن جینسینگ بهبود اختلالات نعوذ آقایان

جنسینگ قرنهاست که در طب سنتی چین مورد استفاده قرار می گیرد. این گیاه کوتاه و کند رشد، با ریشه های گوشتی بر اساس مدت زمانی که رشد کرده به سه دسته طبقه بندی می شود : تازه، سفید یا قرمز

جینسینگ تازه قبل از ۴ سالگی برداشت می شود، جنسینگ سفید بین سال چهارم و ششم و جنسینگ قرمز بعد از ۶ سالگی گیاه برداشت می شود. دو نوع از این گیاه وجود دارد، اما رایج ترین آن جینسینگ آمریکایی و جینسینگ آسیایی است. جینسینگ های آمریکایی و آسیایی در میزان تجمع ترکیبات فعال و تاثیرشان بر روی بدن متفاوتند. تصور می شود جنسینگ آمریکایی به عنوان ماده ای آرام بخش عمل می کند در حالی که نوع آسیایی آن خواص نیروبخش دارد. این گیاه انواع مختلفی دارد اما رایج ترین آن جنسینگ آمریکایی است. جنسینگ دارای دو ترکیب قابل توجه است: جینسنوسید و جنتونین. این ترکیبات یکدیگر را کامل می کنند و فواید زیادی برای سلامتی دارند. در زیر به هفت خاصیت اثبات شده روغن جینسینگ اشاره می کنیم.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ویژگی های محصول
ترکیبات 🔰 روغنگیری از گیاه جینسینگ بر پایه روغن کنجد
پایه روغنی 🔰 روغن کنجد
رنگ 🔰 زرد متمایل به قرمز
طبع 🔰 گرم و خشک
مناسب جهت 🔰 مفید جهت تقویت قوای جنسی، بهبود اختلالات آقایان، تقویت پوست و مو

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

🔰 سرشار از آنتی اکسیدان است و باعث کاهش التهاب می شود

جینسینگ دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی مفید و خواص ضد التهابی است. برخی از مطالعات نشان می دهند که عصاره جنسینگ و جینسنوسید میتواند جلوی التهاب را گرفته و ظرفیت آنتی اکسیدانی را در سلولها افزایش دهند. برای مثال در تحقیقی مشخص شد که  روغن جینسینگ قرمز کره ای التهاب را کاهش داده و فعالیت آنتی اکسیدانی را  در سلولهای پوستی افراد مبتلا به اگزما کاهش می دهد. این نتایج در انسانها نیز رضایت بخش است. در آزمایشی دیگر ۱۸ ورزشکار مرد جوان به مدت هفت روز، روزانه ۲ گرم از عصاره جینسینگ قرمز کره ای استفاده کردند. مردانی که شاخص های التهابی مشخصی داشتند،  بعد از ورزش مورد آزمایش قرار گرفتند. این شاخص در بدن آنها نسبت به کسانی که از عصاره جنسینگ استفاده نکرده بودند بسیار پایین تر بود. و تا ۷۲ ساعت بعد از ورزش در بدن باقی مانده بود. اما باید توجه داشت گروه دوم گیاه دارویی دیگری را دریافت کرده بودند و بنابراین نتایج را با کمی خطا باید در نظر گرفت. در تحقیقی دیگر بر روی ۷۱ زن یائسه نشان داده شد که استفاده از ۳ گرم جینسینگ قرمز به مدت ۱۲ هفته فعالیت آنتی اکسیدانی را بالا  و شاخص های استرس اکسایشی آنها را کاهش میدهد.

جهت مصرف خوراکی جینسینگ میتوانید از کپسول جینسینگ استفاده کنید.

🔰 عملکرد مغز را بهبود می بخشد

جینسینگ می تواند عملکردهای مغز مانند حافظه، رفتار و خلق و خو را بهبود بخشد. برخی مطالعات حیوانی و آزمایشگاهی نشان می دهد که ترکیبات موجود در جینسینگ مانند جینسنوسیدز از مغز در برابر آسیبی که توسط رادیکالهای آزاد بوجود آمده دفاع می کند. در یک تحقیق بر روی ۳۰ فرد سالم به مدت چهار هفته روزانه ۲۰۰ میلی گرم پاناکس جینسینگ داده شد. در پایان تحقیق آثاری از سلامت روانی، عملکرد اجتماعی و بهبود روحیه در آنها مشاهده شد. اما این فواید بعد از ۸ هفته ناپدید می شوند و نشان می دهند که تاثیرات جنسینگ بعد از گذشتن زمان کاهش می یابد. در تحقیقی دیگر بر روی نحوه تاثیر گذاری پاناکس جینسینگ ۲۰۰ یا ۴۰۰ میلی گرمی بر روی عملکرد ذهنی، خستگی ذهنی و میزان قند خون در سی فرد بالغ سالم آزمایش شد.

افرادی که ۲۰۰ میلی گرم جنسینگ مصرف کرده بودند در مقایسه با افرادی که ۴۰۰ میلی گرم جنسینگ مصرف کرده بودند  عملکرد ذهنی بهتری داشتند و خستگی ذهنی شان بیشتر برطرف  شده بود. امکان دارد جنسینگ در جذب قند خون توسط سلولها کمک کرده و عملکرد ذهنی را ارتقا داده باشد. اما مشخص نیست که چرا دوز پایین تر از دوز بالاتر تاثیرگذاری بیشتری داشته است. به علاوه در مطالعه ای دیگر تاثیرات مثبت جنسینگ بر عملکرد مغز و رفتار در افراد مبتلا به بیماری آلزایمر مشخص شد.

🔰 باعث بهبود اختلالات نعوظ می شود

تحقیقات نشان می دهند جنسینگ میتواند جایگزین مفیدی برای درمان اختلالات نعوظ در مردان باشد. به نظر می رسد که ترکیبات موجود در جنسینگ از استرس اکسایشی در رگها و بافتهای آلت مردان محافظت کرده و به عملکرد طبیعی آن کمک میکند. به علاوه مطالعات نشان می دهند که جنسینگ باعث تولید  اکسید نیتریک  می شود که ترکیبی است که به انبساط عضلات آلت و افزایش گردش خون  کمک میکند. در تحقیقی مشخص شد مردانی که از جینسینگ قرمز کره ای استفاده کرده اند  در اختلالات نعوظ ۶۰ درصد بهبود را تجربه کرده اند و در مقایسه مردانی که برای درمان این اختلال، دارو مصرف کرده اند ۳۰ درصد بهبود یافته اند. به علاوه، در مطالعه ای دیگر بر روی ۸۶ مرد مبتلا به اختلال نعوظ بعد از مصرف ۱۰۰۰ میلی گرم از عصاره ی جنسینگ  به مدت هشت هفته رضایت مندی زیادی حاصل شد. با این حال مطالعات بیشتری برای نتیجه گیری کردن در مورد اثرات جنسینگ بر روی اختلالات نعوظ لازم است.

🔰 سیستم ایمنی را تقویت می کند

جنسینگ دستگاه ایمنی را تقویت می کند. تحقیقاتی در مورد تاثیرات جینسینگ بر روی سیستم ایمنی بیماران سرطانی که تحت عمل جراحی یا شیمی درمانی قرار میگیرند، انجام شده است. افرادی که بعد از جراحی سرطان معده به مدت دو سال ۴۵۰۰ میلی گرم جنسینگ مصرف کرده بودند عملکرد دستگاه ایمنی آنها بالاتر رفته و عود علائم در آنها کاهش یافته بود.  در مطالعه ای دیگر بر روی تاثیرات عصاره جنسینگ قرمز بر روی شاخص های دستگاه ایمنی در افرادی که سرطان پیشرفته ی معده داشته یا بعد از جراحی مورد شیمی درمانی قرار گرفته بودند تحقیق شد.  بعد از سه ماه، افرادی که عصاره جینسینگ قرمز دریافت کرده بودند، شاخص های دستگاه ایمنی بهتری نسبت به گروه کنترل داشتند. به علاوه تحقیقات نشان می دهند افرادی که جنسینگ مصرف می کنند ۳۵ درصد شانس بیشتری برای زندگی سالم به مدت پنج سال بعد از جراحی را داشته و ۳۸ درصد نرخ زنده ماندن آنها نسبت به کسانی که جنسینگ مصرف نمی کنند بالاتر است. به نظر می رسد که عصاره جنسینگ میتواند تاثیرات واکسن هایی نظیر آنفولانزا را بالا ببرد. با اینکه این مطالعات نشان از بهبود شاخص های دستگاه ایمنی در افراد سرطانی می دهد، تحقیقات بیشتری برای نشان دادن تاثیرگذاری جنسینگ در مقاومت علیه عفونتها در افراد سالم نیاز است.

🔰 در برابر سرطان موثر است

جینسینگ در کاهش ریسک ابتلا به برخی سرطانها مفید است. جینسنوسیدز موجود در این گیاه التهاب را کاهش می دهد و محافظت آنتی اکسیدانی بوجود می آورد. چرخه سلولی فرایندی است که توسط آن سلولها به طور طبیعی رشد کرده و تقسیم می شوند.  در بازبینی مطالعات این نتیجه گفته شد که افرادی که جنسینگ مصرف می کنند ۱۶ درصد ریسک ابتلا به انواع سرطان در آنها کمتر است. به علاوه مشاهدات نشان می دهند افرادی که جنسینگ مصرف می کنند کمتر در معرض ابتلا به برخی از انواع سرطان مانند سرطان لب، دهان، مری، معده، کولون، کبد و ریه هستند. جنسینگ همچنین سلامت افراد تحت شیمی درمانی را ارتقا می دهد، عوارض جانبی شیمی درمانی را کم کرده و اثر برخی از داروها را بالا می برد. با آنکه نتایج نشان می دهند جنسینگ در جلوگیری از ابتلا به سرطان مفید است اما این نتایج جامع نیست.

🔰 جلوی خستگی را می گیرد و سطح انرژی را بالا می برد

جنسینگ به مبارزه با خستگی و افزایش انرژی کمک میکند. مطالعات فراوان بر روی حیوانات نشان می دهد که برخی از ترکیبات موجود در جینسینگ مانند پلی ساکاریدها و الیگو پپتید ها با خستگی مقابله می کنند. در مطالعه ای که بر روی ۹۰ نفر مبتلا به خستگی مزمن انجام شد، روزانه ۱ تا ۲ گرم جنسینگ به آنها داده شد. افرادی که جنسینگ مصرف کرده بودند خستگی فیزیکی و ذهنی کمتری را تجربه کرده بودند و همچنین میزان استرس اکسایشی در بدن آنها کاهش یافته بود. همچنین مکملهای جینسینگ نه تنها به کاهش خستگی کمک میکند بلکه فعالیت فیزیکی را نیز تقویت می کند.

🔰 قند خون را پایین می آورد

جنسینگ در کنترل قند خون در افرادی که دیابت دارند و در  افراد غیر دیابتی مفید است. جنسینگ های آمریکایی و آسیایی باعث ارتقای عملکرد سلولهای لوزالمعده، افزایش تولید انسولین و تقویت جذب قند خون در بافتها می شود. به علاوه مطالعات نشان می دهند که عصاره جنسینگ در افراد دیابتی باعث مقابله با رادیکالهای آزاد می شود. در آزمایشی ۶ گرم جینسینگ قرمز کره ای به همراه داروی ضد دیابت به ۱۹ نفر با دیابت نوع ۲ داده شد. آنها در کمال تعجب توانستند در یک دوره ۱۲ هفته ای قند خونشان را کنترل کنند. آنها همچنین ۱۱ درصد کاهش در قند خون، ۳۸ درصد افزایش در انسولین ناشتا و ۳۳ درصد افزایش در حساسیت به انسولین را تجربه کردند. تحقیقی دیگر نشان داد که جنسینگ آمریکایی سطح قند خون را در ۱۰ فرد سالم بعد از مصرف نوشیدنی شیرین آزمایشی ارتقا میدهد. به نظر می رسد که جینسینگ قرمز تخمیر شده در کنترل موثر قند  خون بهتر عمل میکند. جینسینگ تخمیر شده با کمک باکتریهای زنده ای که  جینسنوسید  را به ماده ای قابل جذب تر تبدیل می کند، تولید می شود. در واقع مصرف روزانه ۲.۷ گرم جینسینگ قرمز تخمیر شده در کاهش قند خون و افزایش میزان انسولین بعد از صرف غذای آزمایشی موثر است.

🔰 راحت می توان آن را  به رژیم غذایی اضافه کرد

ریشه جینسینگ را به شیوه های مختلفی میتوان مصرف کرد. میتوان آن را خام خورد یا به آرامی بخار داد و نرم کرد. میتوان همچنین با دم کردن آن چای درست کرد. کافی است آب داغ را به جنسینگ ها خرد شده اضافه کرده و اجازه دهیم چند دقیقه باقی بمانند. جنسینگ را میتوان به غذاهای مختلف از جمله سوپها اضافه کرد. عصاره جنسینگ به شکل پودر، قرص، کپسول و روغن موجود است. اینکه چقدر باید مصرف کنید به نتیجه ای که میخواهید بگیرید بستگی دارد. مصرف روزانه ۱ تا ۲ گرم از ریشه جنسینگ یا ۲۰۰ تا ۴۰۰ میلی گرم از عصاره آن پیشنهاد می شود. بهتر است با دوز پایینی که حاوی ۲ تا ۳ درصد جینسنوسید است شروع کنید و برای گرفتن نتایج و  جذب بیشتر قبل از غذا آن را مصرف کنید.

ایمنی و عوارض جانبی: 

بر اساس تحقیقات، جینسینگ بی خطر است و عوارض جانبی شدیدی ندارد. اما افرادی که داروی دیابت مصرف می کنند باید سطح قند خونشان را پایش کنند تا مطمئن شوند که قندشان زیاد پایین نیاید. به علاوه جینسینگ اثرگذاری داروهای ضد انعقاد خون را کم می کند. به همین دلیل قبل از استفاده از آن با پزشک خود مشورت کنید. به دلیل کمبود مطالعات ایمنی، جینسینگ در کودکان یا زنان باردار یا شیرده توصیه نمی شود. استفاده طولانی از جنسینگ میزان اثرگذاری آن را در بدن کاهش می دهد. برای استفاده حداکثری از فواید آن باید آن را در یک چرخه ۲ تا ۳ هفته ای و یک هفته استراحت در بین آن مصرف کنید.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

منبع : https://www.healthline.com/nutrition/ginseng-benefits

نظرات (1)

1 دیدگاه برای روغن جینسینگ بهبود اختلالات نعوذ آقایان

 1. مالک تأیید شده 989113917454 (خریدار محصول)

  سلام این روغن به صورت خوراکی برای خانمها قابل استفاده هست؟مقدار و چگونگی مصرف را بفرمایید.

  0
  0
  • مدیریت فروشگاه مدیر سایت

   با سلام
   بله روزانه ۱ تا ۳ ق چ بصورت مضمضه میتونید خوراکی مصرف کنید
   سالم باشید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصول در یک نگاه
 • ترکیبات: روغن جینسینگ بر پایه روغن کنجد
 • بهترین کاربرد: استفاده موضعی و خوراکی
 • ویژگی: مفید جهت تقویت قوای جنسی، بهبود اختلالات آقایان، تقویت پوست و مو
 • رنگ: زرد متمایل به قرمز
 • ماندگاری: 2 سال
 • نحوه نگهداری: در دمای اتاق
 • مناسب برای: آقایان و بانوان
 • حجم: 60 سی سی
 • پایه روغنی: روغن کنجد