ویدیو

معرفی خواب آورهای گیاهی توسط دکتر خیراندیش

خواب آورهای گیاهی

معرفی گیاهان خواب آور در طب سنتی توسط دکتر خیراندیش

دکتر خیراندیش در این ویدیو چه میگوید ؟

خواب آورهای گیاهی :

معمولاً خواب آور ها  رطوبت بخش های مغزی هستن، مفید ترینشون و بهترینشون کاهو است که برای مغز های دموی که از شدت گرمی نمیتونن بخوابن  . برای مغز  صفراوی که  از شدت خشکی  نمی توانند بخوابند یک  آرامبخش مفید است، یک بوته کاهو یا خالص یا به کمک شیره انگور شربتی است ، سرکه انگبینی است  که وقتی خوردن رطوبت به مغز میده و خواب عمیق ولطیفی پدید میاره و یا خود سرکه انگبین رطوبت بخش است.

رطوبت بخش های فرح بخش وخواب آوره مثل بهار نارنج ، عرق بید . بعضی اوقات انسان از شدت ضعف نمیخوابه از فرط خستگی خواب نمیاد ، بادکش ، ماساژ سر ، ماساز تن ، راه رفتن ، شونه کردن سر با برس این ماساز خستگی رو مرتفع میکنه وخواب پدید میاد. یا بی خوابی از شدت ضعف مغزیه ، تقویت مغز با خوردن بادام، خوردن  شربت فرح بخش ، شربت عسل زعفران ، شربت بهارنارنج ، خوردن پنیر و گردو .

همچنین دکتر خیراندیش در مورد درمان بی خوابی نیز، نسخه ای داده اند که میتوانید آن را در مقاله “درمان بی خوابی با طب سنتی” مشاهده کنید.

آشنایی با انواع مزاج :

چنانچه با مزاج های مختلفی که دکتر در ویدیو بیان کردند، آشنایی ندارید میتوانید با کلیک بر روی دکمه های تعبیه شده ، به راحتی به صفحه مورد نظرتان انتقال پیدا کنید. در این مقالات علائم ، خوراکی های مناسب ، خوراکی های نامناسب و محصولات مفیدی که جهت درمان آن نوع مزاج هست، بیان شده است.

وب سایت اکسیر حیات در حیطه ارائه محصولات ارگانیک و طبیعی فعالیت میکند. چنانچه تمایل دارید میتوانید محصولات معرفی شده در این ویدیو را با کیفیت کاملا طبیعی و بدون مواد نگهدارنده از این وب سایت تهیه کنید.

ویدیوی معرفی خواب آورهای گیاهی توسط دکتر خیراندیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *