ویدیو

درمان آلزایمر در طب سنتی توسط دکتر خیراندیش

درمان آلزایمر در طب سنتی

درمان آلزایمر در طب سنتی - دکتر خیراندیش

تشریح درمان آلزایمر و فراموشی توسط دکتر خیراندیش

فراموشی ناشی از شدت سردی مغزه . به تناسبی که کدام یک از لپ های مغز سرد می‌شوند ،دوستان اطلاعات جدید جای اطلاعات قدیمش رو فراموش میکنه.
لپ چپ سرد بشه یا لپ راست سرد بشه. پس بنابراین پیشگیریش این است که غذای سرد مزاج نخوریم تا مغز را گرم نگه داریم. اینکه گفته می شه اگه ترشی نخوری یه چیزی میشی چون ترشی سردیه و ذهن و مغز را متلاشی می کنه آدم اطلاعاتش رو فراموش میکنه این اصطلاح عامه.

اگر پدید آمد با خوراکی گرمیها درمان‌میشه. خوراک گرمیها ،آرام آرام خوراکی های لطیف که جذب مغزی می‌شوند: ارده با شیره انگور، شربت عسل، بوهای های گرم مثل بوی گلاب بوی عطر یاس ،بوی عطر نرگس

درمان آلزایمر در طب سنتی :

مغز را جذبی گرم کردن مثل مالیدن روغن کنجد روی ملاج، به تدریج آرام‌آرام جذب میشه و خوراک دانه ها مثل بادام، فندق، پسته . اینها دانه ها را بایستی آرام آرام به شکل جذب بزاقی خورده شوند، یک دوره چهار تا هشت ماهه طول درمان بیماران آلزایمری است و جالبه همانطور که اینها درمان می‌شوند مزاجشون مگر میشه .

مطلب جامع و کاملی تهیه شده است که در آن مزاج تمام خوراکی ها اعم از : لبنیات ، گوشت ها ، خوراکی ها ، سبزیجات و … به همراه مصلحات آن ها جمع آوری شده است. توصیه میکنیم برای جلوگیری از آلزایمر و یا درمان این بیماری به صفحه ” مزاج تمام خوراکی‌ها به همراه مصلحات ” مراجعه کنید .

میتوانید برای خرید عسل طبیعی مورد تایید آزمایشگاه  از وب سایت【ارگانیک شو】اقدام کنید .

عطرهایی که با مزاج و طبع گرم مانند عطر نرگس و عطر یاس که دکتر خیراندیش در ویدیو بیان میکند را میتوانید به صورت یکجا در ” عطر مزاج گرم ” ببینید . جالب است بدانید که تمامی عطرهای ارائه شده توسط شرکت اکسیر حیات کاملا ارگانیک و بدون اسانس و یا پایه روغنی بوده و برای اولین بار در ایران ارائه میشود .

ویدیوی درمان آلزایمر در طب سنتی توسط دکتر خیراندیش

محصولات مرتبط :

تمامی محصولاتی که در این کلیپ توسط دکتر خیراندیش، برای درمان آلزایمر میگوید را می توانید به صورت مستقیم و با بهترین کیفیت و کاملا ارگانیک از مجموعه【ارگانیک شو】خریداری کنید.

توجه : این وب سایت هیچ ارتباطی به دکتر خیراندیش ندارد و به صورت مستقل عمل میکند .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *