ویدیو

درمان آلزایمر در طب سنتی توسط دکتر خیراندیش

درمان آلزایمر در طب سنتی توسط دکتر خیراندیش

درمان آلزایمر در طب سنتی - دکتر خیراندیش

تشریح درمان آلزایمر و فراموشی توسط دکتر خیراندیش

فراموشی ناشی از شدت سردی مغزه . به تناسبی که کدام یک از لپ های مغز سرد می‌شوند ،دوستان اطلاعات جدید جای اطلاعات قدیمش رو فراموش میکنه.
لپ چپ سرد بشه یا لپ راست سرد بشه. پس بنابراین پیشگیریش این است که غذای سرد مزاج نخوریم تا مغز را گرم نگه داریم. اینکه گفته می شه اگه ترشی نخوری یه چیزی میشی چون ترشی سردیه و ذهن و مغز را متلاشی می کنه آدم اطلاعاتش رو فراموش میکنه این اصطلاح عامه.

اگر پدید آمد با خوراکی گرمیها درمان‌میشه. خوراک گرمیها ،آرام آرام خوراکی های لطیف که جذب مغزی می‌شوند: ارده با شیره انگور، شربت عسل، بوهای های گرم مثل بوی گلاب بوی عطر یاس ،بوی عطر نرگس

درمان آلزایمر در طب سنتی :

مغز را جذبی گرم کردن مثل مالیدن روغن کنجد روی ملاج، به تدریج آرام‌آرام جذب میشه و خوراک دانه ها مثل بادام، فندق، پسته . اینها دانه ها را بایستی آرام آرام به شکل جذب بزاقی خورده شوند، یک دوره چهار تا هشت ماهه طول درمان بیماران آلزایمری است و جالبه همانطور که اینها درمان می‌شوند مزاجشون مگر میشه .

مطلب جامع و کاملی تهیه شده است که در آن مزاج تمام خوراکی ها اعم از : لبنیات ، گوشت ها ، خوراکی ها ، سبزیجات و … به همراه مصلحات آن ها جمع آوری شده است. توصیه میکنیم برای جلوگیری از آلزایمر و یا درمان این بیماری به صفحه ” مزاج تمام خوراکی‌ها به همراه مصلحات ” مراجعه کنید .

دسته بندی محصولات

ویدیوی درمان آلزایمر در طب سنتی توسط دکتر خیراندیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *