ویدیو

چگونه مزاج را تغییر دهیم | دکتر خیراندیش

آموزش تغییر مزاج توسط دکتر خیراندیش

آموزش تغییر مزاج - دکتر خیراندیش

تغییر مزاج توسط دکتر خیراندیش

یعنی هر کسی را در مزاج خودش در حالت تعادل نگه می داریم ، یعنی اینکه درمان ضد باید بهش بدیم. اگر سرد هست ،گرمی آرام اگر گرم است،سردی آرام . اگر گرم و خشک هست سردو تر آرام ، اگر سرد و خشک است گرم و تر آرام ، این آرام آرام می‌توانیم مزاج رو تغییر بدهیم باید حتماً دقت داشته باشیم که درمان تند عوارض داره .
اگر بخواهیم یک نفر سرد مزاج شدید را با گرمی شدید، مثلاً بیایم فلفل عسل تغییر بدیم یا اینکه سریع گرمش بکنیم ، بله این گرمی روش اثر منفی می‌گذارد و عوارض داره، آرام آرام یعنی بیش از ۱۲۰ روز .

مطلب جامع و کاملی تهیه شده است که در آن مزاج تمام خوراکی ها اعم از : لبنیات ، گوشت ها ، خوراکی ها ، سبزیجات و … به همراه مصلحات آن ها جمع آوری شده است. توصیه میکنیم برای جلوگیری از آلزایمر و یا درمان این بیماری به صفحه ” مزاج تمام خوراکی‌ها به همراه مصلحات ” مراجعه کنید .

همچنین مطالب بسیار جامعی پیرامون انواع مزاج ، علائم بروز مزاج ها ، چه غذاهایی برای مزاج‌ها مضر و چه نوع خوراکی‌هایی برای مزاج ها مفید است جمع آوری شده است که میتوانید برای آشنایی با هر کدام از مزاج‌ها به صفحه مربوطه مراجعه کنید .

برای آشنایی با انواع مزاج و همچنین آموزش تشخیص مزاج توسط دکتر خیراندیش میتوانید به صفحه ” آموزش مزاج شناسی دکتر خیراندیش ” مراجعه کنید .

ویدیوی آموزش تغییر مزاج توسط دکتر خیراندیش

بازگشت بە لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *