ویدیو

چگونه مزاج را تغییر دهیم | دکتر خیراندیش

آموزش تغییر مزاج توسط دکتر خیراندیش

آموزش تغییر مزاج - دکتر خیراندیش

تغییر مزاج توسط دکتر خیراندیش

یعنی هر کسی را در مزاج خودش در حالت تعادل نگه می داریم ، یعنی اینکه درمان ضد باید بهش بدیم. اگر سرد هست ،گرمی آرام اگر گرم است،سردی آرام . اگر گرم و خشک هست سردو تر آرام ، اگر سرد و خشک است گرم و تر آرام ، این آرام آرام می‌توانیم مزاج رو تغییر بدهیم باید حتماً دقت داشته باشیم که درمان تند عوارض داره .
اگر بخواهیم یک نفر سرد مزاج شدید را با گرمی شدید، مثلاً بیایم فلفل عسل تغییر بدیم یا اینکه سریع گرمش بکنیم ، بله این گرمی روش اثر منفی می‌گذارد و عوارض داره، آرام آرام یعنی بیش از ۱۲۰ روز .

مطلب جامع و کاملی تهیه شده است که در آن مزاج تمام خوراکی ها اعم از : لبنیات ، گوشت ها ، خوراکی ها ، سبزیجات و … به همراه مصلحات آن ها جمع آوری شده است. توصیه میکنیم برای جلوگیری از آلزایمر و یا درمان این بیماری به صفحه ” مزاج تمام خوراکی‌ها به همراه مصلحات ” مراجعه کنید .

همچنین مطالب بسیار جامعی پیرامون انواع مزاج ، علائم بروز مزاج ها ، چه غذاهایی برای مزاج‌ها مضر و چه نوع خوراکی‌هایی برای مزاج ها مفید است جمع آوری شده است که میتوانید برای آشنایی با هر کدام از مزاج‌ها به صفحه مربوطه مراجعه کنید .

برای آشنایی با انواع مزاج و همچنین آموزش تشخیص مزاج توسط دکتر خیراندیش میتوانید به صفحه ” آموزش مزاج شناسی دکتر خیراندیش ” مراجعه کنید .

ویدیوی آموزش تغییر مزاج توسط دکتر خیراندیش

نوشته های مرتبط

4 فکر در مورد “ چگونه مزاج را تغییر دهیم | دکتر خیراندیش

 1. نگار گفت:

  من سرد مزاجم برای گرمی چه کار کنم

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام
   لطفا از طریق شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید
   سالم باشید

 2. فاطمه گفت:

  سلام من سودایی هستم ولاغرم میخوام چاق بشم چکار کنم

  1. مدیر سایت گفت:

   با سلام
   اصلاح مزاج باید انجام بشه براتون
   لطفا با شماره های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید
   سالم باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *